SONIA LESZKOWICZ-BACZYŃSKA

Pośrednik nieruchomości

+48 609 686 949

  • Numer licencji zawodowej: 26698

Informacje - SONIA LESZKOWICZ-BACZYŃSKA

Sonia to wulkan energii. Zanim rozpoczęła pracę jako Agent Nieruchomości, 10 lat związana była z funduszami unijnymi w ramach których kierowała zespołem sprzedaży, więc skrupulatność w działaniach i żyłka handlowa to jej mocne strony. Zwolenniczka nietuzinkowego podejścia, unika nudy. Kiedy trzeba – bezkompromisowa i skuteczna negocjatorka. Studia socjologiczne zaszczepiły w niej to co najcenniejsze w sposobie myślenia – wieloaspektowe podejście do każdego problemu. Studia podyplomowe z negocjacji i mediacji sprawiły, że swobodnie czuje się zarówno w rozmowach z firmami, jak i z osobami prywatnymi, którym na co dzień doradza w nieruchomościowych dylematach. Klientów zaraża optymizmem, dzięki czemu wspólne transakcje dają ogromną satysfakcję wszystkim zaangażowanym. Sprawnie porusza się zarówno po zagadnieniach nieruchomości rynku wtórnego, jak i pierwotnego. Szkoli się nieustannie, gdyż wyznaje zasadę, że należy się rozwijać na każdym etapie.

Zakochana w języku włoskim, a także w tym wspaniałym kraju, w którym z pewnością kiedyś osiądzie na stałe, prowadząc życie według bliskiego jej motto – Dolce Vita.

Dołączyła do Ani i POZnań Nieruchomości, gdyż połączyły je wspólne wartości, spojrzenie na świat a także ponadprzeciętna energia do działania.

Nieruchomości obsługiwane przez SONIA LESZKOWICZ-BACZYŃSKA