83/11074/OGS

Polska, Wielkopolskie, Rokietnica

499000

Szczegóły

Status
Sprzedane
Cena
499000 zł
Lokalizacja
Wielkopolskie

Opis

*** ZAPROPONUJ SWOJĄ CENĘ ***
0% prowizji od Kupującego
Jedna z ostatnich działek w tym metrażu w okolicy!

Na sprzedaż działka budowlana w sąsiedztwie lasu oraz osiedla budynków jednorodzinnych.  Znakomicie zlokalizowana w Rokietnicy przy ulicy Szkolnej/ równoległa do Bukowej. Zamieszkaj wśród gotowej infrastruktury. Ciesz się dostępnością autobusu, bliskością szkoły, urzędów, sklepów. Korzystaj z miejscowego planu zagospodarowania gwarantującego sąsiedztwo lasu.

Wybuduj dom swoich marzeń na terenie oferującym komfort i wygodę.

Doskonałe warunki dla dobrego zagospodarowania działki i domu – Powierzchnia 1215 m2.  Front działki 24m, długość 50m. Ekspozycja frontu południowa.

Lokalizacja:
Działka zlokalizowana jest w Rokietnicy przy ulicy Szkolnej,  w spokojnej okolicy zabudowań jednorodzinnych, niedaleko wyjazdu na drogę S11, dzięki której szybko i sprawnie dostaniemy się do Poznania.
W sąsiedztwie przystanek Autobusowy, a asfaltową drogą dojedziesz do centrum Rokietnicy w 10 minut.
Wybór sklepów spożywczych – Biedronka, Dino, Lidl i wiele innych punktów handlowych.
W pobliżu 6 przedszkoli, dla straszych pociech Szkoła podstawowa im. Jana Brzechwy.

Nie jesteś uzależniony od samochodu – w odległości ok 2 km Stacja kolejowa, dzięki której wygodnie pociągiem dojedziesz do Poznania lub okolic.

MPZP z szeroką możliwością projektowania:
– zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna, jeden budynek na działce oraz dodatkowo budynek garażowy, gospodarczy do 60m2.
– powierzchnia zabudowy do 25%
– dachy strome od 25 do 45′
– wysokość  budynku do 9m

Wokoło tereny zielone o niesamowitych walorach rekreacyjnych, w sąsiedztwie chroniony miejscowym planem teren leśny. Z pewnością docenisz gwarancję dostępu do terenów zielonych.

Media:
gaz – w drodze
woda – miejska w drodze
kanalizacja – w drodze
prąd – w drodze

Jeśli potrzebujesz informacji dotyczących procedur kredytowych, nasze ekspertki z POZNAŃ-FINANSE  dobiorą BEZPŁATNIE najodpowiedniejszą i najbardziej korzystną ofertę bankową, oraz BEZ ŻADNYCH OPŁAT pomogą przebrnąć przez całą proces. Może obowiązywać prowizja przy  zakupie wyżej opisanej nieruchomości. Zapytaj o szczegóły agenta.

BEZPIECZNA TRANSAKCJA TYLKO Z LICENCJONOWANYM POŚREDNIKIEM.

Sonia Leszkowicz-Baczyńska

Pośrednik w obrocie nieruchomościami

Licencja zawodowa nr 26698
Tel:  609 686 949
s.baczynska@poznan-nieruchomosci.com
www.poznan-nieruchomosci.com

Właścicielem ogłoszenia wraz z jej elementami jest Poznań Nieruchomości i Finanse Anna Knioła SKA. Wszelkie prawa zastrzeżone, kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Informacje zawarte na stronie internetowej nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego a dane na niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie

Oferty z tej samej kategorii