O nas

Poznań Nieruchomości to nowoczesne biuro działające w branży od 2015 roku. Wraz z siostrzaną firmą Poznań Finanse kompleksowo obsługujemy naszych klientów dbając także o wybór najkorzystniejszej oferty finansowej na rynku. Zdecydowanie stawiamy na jakość a nie na ilość ofert – stąd nie znajdziesz w naszym portfolio setek przypadkowych ofert i kiepskiej jakości ogłoszeń. Dzięki indywidualnemu podejściu Twoja nieruchomość znajdzie bardzo szybko swojego nabywcę lub Ty znajdziesz nowe miejsce do życia.

Jako biuro specjalizujemy się także w kompleksowej obsłudze inwestycji deweloperskich. W swoim portfolio mamy kilka mniejszych i większych realizacji a sprzedaż domów czy mieszkań na rynku pierwotnym możemy już liczyć w setkach.

Nasze biuro współpracuje także aktywnie z innymi pośrednikami, którzy tak jak my stawiają na najwyższy standard usług.

Z naszymi klientami pracujemy wyłącznie na zasadach umów DEDYKOWANYCH opartych na wyłączności. Naszym klientom zapewniamy na każdym etapie procesu kupna czy sprzedaży nieruchomości pełne wsparcie: ocena stanu prawnego, przygotowanie do sprzedaży pod kątem wizualnym ( homestaging, profesjonalna sesja zdjęciowa, ujęcia z drona, wirtualne spacery, filmy reklamujące nieruchomość, organizacja Dni Otwartych ), prezentację nieruchomości, skompletowanie dokumentacji niezbędnej do przeprowadzenia transakcji, prowadzenie negocjacji, pomoc w znalezieniu najlepszej na rynku oferty kredytowej, aż do przekazania kluczy nowym nabywcom. Współpracując z nami masz pewność, że pracujesz z profesjonalistami.

Opinie naszych klientów

Co powiedzieli o nas klienci

Skontaktuj się z nami