58/11074/OGS

Polska, Wielkopolskie, Grabówka

249000

Szczegóły

Cena
249000 zł
Lokalizacja
Wielkopolskie

Opis

Zapraszam do oferty sprzedaży działki rezydencjonalnej we wsi Grabówka, gm Budzyń – przepiękna okolica lasów i spokojne sąsiedztwo. 

Działka o powierzchni 3001 m2, z wydzieloną własną drogą dojazdową o szerokości 8m – powierzchnia działki bez dojazdu 2200 m2. 

Główne założenia MPZP:

– Ustalony na terenie MPZP przewiduje dla tej działki budowę budynków mieszkalnych jednorodzinnych. 
– Intensywność zabudowy 5%. 

– Teren objęty symbolem MR.

– Wszystkie media w drodze. 

Dojazd do posesji od drogi gminnej pomiędzy istniejącymi zamieszkałymi budynkami jednorodzinnymi. 

Dojazd: Oferowana nieruchomość znajduje się zaledwie 10 km od zjazdu z drogi szybkiego ruchu S11 – zjazd na na wysokości Budzynia. 
Otoczona jest jeziorami – Chodzieskim, Karczewnik, Strzeleckim, Margonińskim i Kaliszańskim. Wszystkie położone w promieniu ok 25 km. Teren posiada niebywałe walory dla aktywnego wypoczynku na wodzie.

Jeśli potrzebujesz informacji dotyczących procedur kredytowych, nasze ekspertki z POZNAŃ-FINANSE  dobiorą BEZPŁATNIE najodpowiedniejszą i najbardziej korzystną ofertę bankową, oraz BEZ ŻADNYCH OPŁAT pomogą przebrnąć przez całą proces. Może obowiązywać prowizja przy  zakupie wyżej opisanej nieruchomości. Zapytaj o szczegóły agenta. 

BEZPIECZNA TRANSAKCJA TYLKO Z LICENCJONOWANYM POŚREDNIKIEM.

Sonia Leszkowicz-Baczyńska
Pośrednik nieruchomości
Licencja zawodowa nr 26698
+48 609 686 949
s.baczynska@poznan-nieruchomosci.com
www.poznan-nieruchomosci.com
 
Właścicielem ogłoszenia wraz z jej elementami jest Poznań Nieruchomości Anna Knioła. Wszelkie prawa zastrzeżone, kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Informacje zawarte na stronie internetowej nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego a dane na niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie.

Oferty z tej samej kategorii