81/11074/ODS

Polska, Wielkopolskie, Czerwonak

429000
4 Pokoje
86.25 m2

Szczegóły

Status
Sprzedane
Typ nieruchomości
Domy
Cena
429000 zł
Ilość pięter
1
Lokalizacja
Wielkopolskie
Rok budowy
2021

Opis

Mamy przyjemność przedstawić Państwu nową inwestycję zlokalizowaną w samym sercu Murowanej Gośliny, miejscowości położnej 18 km na północ od Poznania. Osiedle Sienkiewicza zlokalizowane jest w zacisznej okolicy z niską zabudową, u zbiegu ulic Podbipięty i Wołodyjowskiego.

Osiedle położone jest w sąsiedztwie Parku Krajobrazowego Puszcza Zielonka, naturalnego kompleksu leśnego, o dużych wartościach przyrodniczych i naukowo-dydaktycznych. Na terenie Puszczy Zielonka znajduje się kilka jezior m.in. w Kamińsku i Okońcu, w których ukojenie w upalne dni znajdują mieszkańcy gminy. Bliskość terenów zielonych zachęca do pieszych i rowerowych wędrówek. Dodatkową atrakcją jest znajdujący się niedaleko Rezerwat Śnieżycowy Jar, który co roku na wiosnę przyciąga wielu miłośników pięknych, białych kwiatów śnieżycy wiosennej.

Osiedle Sienkiewicza to wieloetapowa inwestycja, w której docelowo powstanie 115 nowoczesnych domów. Cały teren, na którym powstanie osiedle ma prawie 5 hektarów. W I etapie powstanie 20 wyjątkowych domów, w tym dwa zespoły czterej budynków mieszkalnych w zabudowie szeregowej dwulokalowej o powierzchni użytkowej 86,25 m2 oraz dwa budynki mieszkalne jednorodzinne wolnostojące dwulokalowe o powierzchni użytkowej 95,08 m2. Każdy z lokali posiada na poddaszu dużą przestrzeń przeznaczoną do składowania mniej potrzebnych na co dzień rzeczy. Osiedle wyposażone będzie w pełną infrastrukturę, oświetlenie oraz drogę dojazdową. Każdy dom będzie posiadać własny ogródek oraz dodatkowo dwa miejsca postojowe przed budynkiem. Ze względu na przestronny metraż domów i zróżnicowane przestrzennie ogródki, osiedle stanowić będzie idealną propozycję dla osób marzących o własnym, nowym domu z wnętrzem przygotowanym według indywidualnej koncepcji. Przyszli mieszkańcy będą mogli się wprowadzić do nowych domów już w II połowie 2021 roku.

Dodatkowym atutem osiedla będzie duży teren rekreacyjny, stanowiący istną oazę i miejsce zarówno na wypoczynek, jak i zabawę. To osobisty PARK za PROGIEM Waszego domu. Prawie 7,5 tys. m2 powierzchni terenów zielonych na skraju osiedla do wyłącznej dyspozycji mieszkańców. W parku znajdą się między innymi:
– alejki pieszo – rowerowe idealne na spacery, dla rolkarzy i rowerzystów;
– plac zabaw dla dzieci;
– strefa sportu dla aktywnych, lubiących street workout i siatkówkę plażową;
– wybieg dla czworonogów;
– strefa chillout nad stawem;
– miejsce na ognisko.

Doskonała lokalizacja nieruchomości, przestronne domy z ogródkiem, bliskość terenów zielonych i własny park to idealne miejsce do zamieszkania dla każdego.

Kilka słów o samej miejscowości….

Murowana Goślina to dynamicznie rozwijająca się miejscowość, która regularnie organizuje wydarzenia społeczne, kulturowe i sportowe, takie jak: widowisko plenerowe Orzeł i Krzyż, jarmark Św. Jakuba, liczne koncerty i maratony.
Murowana Goślina posiada bardzo dobrze rozwiniętą sieć komunikacyjną. Zaledwie 500 metrów od osiedla znajduje się dworzec PKP, z którego w 30 minut dotrzesz nowoczesnym szynobusem do centrum Poznania. Rozkład jazdy jest bogaty i zaczyna się od wczesnych godzin rannych, a kończy przed północą. W pobliżu osiedla znajdują się placówki edukacyjne, ośrodek zdrowia, urząd miasta i gminy, a także liczne punkty handlowo – usługowe np. Biedronka, Pepco czy Rossmann.
 

 Rynek w Murowanej Goślinie – 10 min. pieszo
Urząd miasta i gminy – 10 min. pieszo
Hala widowiskowo-sportowa – 6 min. samochodem
Stacja PKP i PKS – 5 min. pieszo
Apteka – 5 min. pieszo
Przychodnia lekarska – 5 min. pieszo
Szkoła podstawowa – 10 min. pieszo
Przedszkole niepubliczne – 5 min. pieszo
Przedszkole publiczne – 15 min. pieszo
Biedronka, PEPCO, ROSSMANN – 10 min. pieszo
Kościół – 10 min. pieszo
Park Krajobrazowy Puszcza Zielonka 5 min. samochodem, 13 min. rowerem
Park Dzieje – 7 min. samochodem
Jezioro w Kamińsku 5 min. samochodem, 10 min. rowerem
Jezioro w Okońcu 10 min. samochodem, 18 min. rowerem
Rezerwat Śnieżycy Górskiej Śnieżycowy Jar w Starczanowie – 20 min. samochodem
Przystań kajakowa Binduga na rzece Warta w Mściszewie – 10 min. samochodem
Arboretum Leśne w Zielonce – 10 min. samochodem

Udzielamy bezpłatnej pomocy w wyborze najkorzystniejszego kredytu hipotecznego – doprowadzamy klienta do umowy kredytowej. Oferujemy także korzystne warunki dotyczące kosztów transakcji notarialnej. W naszym biurze pracują doradcy kredytowi – wszystko załatwisz na miejscu. 

Możliwość zakupu nieruchomości w systemie 10/90 ( 10% płatności przy umowie deweloperskiej, 90% po zakończeniu budowy)

Zapraszamy do odwiedzenia strony inwestycji

www.osiedlesienkiewicza.pl

 
Anna Kniola
Pośrednik w obrocie nieruchomościami
Licencja zawodowa nr 18863
Tel: 530 994 143
a.kniola@poznan-nieruchomosci.com
www.poznan-nieruchomosci.com
 
Właścicielem ogłoszenia wraz z jej elementami jest Poznań Nieruchomości Anna Knioła. Wszelkie prawa zastrzeżone, kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Informacje zawarte na stronie internetowej nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego a dane na niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie

Oferty z tej samej kategorii