94/11074/ODS

Polska, Wielkopolskie, Przysieczyn

499000
5 Pokoje
120.86 m2

Szczegóły

Status
Sprzedane
Typ nieruchomości
Domy
Cena
499000 zł
Ilość pięter
2
Lokalizacja
Wielkopolskie
Rok budowy
2021

Opis

Jeśli szukasz domu w pobliżu terenów zielonych jednocześnie z doskonałym dojazdem do Wągrowca lub Poznania oraz cenisz bliskość komunikacji miejskiej to doskonałe miejsce dla Ciebie.

Domy w Przysieczynie to kameralny zespół domów jednorodzinnych dwulokalowych mieszczące się w ścisłym sąsiedztwie lasów. To idealne miejsce dla wszystkich, którzy chcą odpocząć od zgiełku miasta, mogąc jednocześnie szybko dojechać do jego centrum. To doskonałe miejsce dla rodziny, ze względu na świeże powietrze, duży ogród i wspaniałą okolicę. To doskonałe miejsca dla rodzin z dziećmi. Dzięki 4 pokojom na piętrze, każdy znajdzie swój własny kąt do mieszkania. Przestronny ogród daje dużo możliwości aranżacyjnych. Na szczególna uwagę zasługuje bliskość stacji kolei metropolitarnej – szynobusu, który w szybki i bezkolizyjny sposób dojeżdża zarówno do Wagrowca, jak i centrum Poznania.

Jest to zespół czterech domów jednorodzinnych dwulokalowych. Domy mają powierzchnię ponad 120 m2 a działka na której się znajdują ok.500 m2 ( dla jednej połówki). Na uwagę zasługuje jakość zastosowanych materiałów budowlanych, dbałość o wykończenie elementów zewnętrznych takich jak podjazdy, dojścia do domu czy taras. Także ogród został zagospodarowany – wyrównano ziemię i wykonano trawnik. Dbając o komfort mieszkańców zastosowano wyciszenie wewnętrznej ściany łączącej oba segmenty. W domach zastosowano ekologiczne oczyszczalnie ścieków. Ogrzewanie w domach jest piecem gazowym ( gaz miejski).

Standard wykończenia domu

1.Na zewnątrz: budynki kompletnie wykończone – ocieplone (grubość izolacji termicznej 15cm) z otynkowaną i pomalowaną elewacją. Pokrycie dachowe –dachówka ceramiczna. Dom wykonany metodą tradycyjną, ściany nośne z pustaka ceramicznego grubość 25cm, ścianki działowe – gazobeton
2.Wnętrze: wykonana ostatnia wylewka stanowiąca podłoże pod płytki, parkiet lub wykładzinę, ściany pokryte gipsowym tynkiem maszynowym, gładzią szpachlową, oraz zagruntowane białą farbą emulsyjną. Istnieje możliwość wykończenia domu pod klucz.
3.Okna PCV sześciokomorowe (o wysokim współczynniku przenikania ciepła ~ U = 1,10 W/m2•K) z parapetami zewnętrznymi.
4.Drzwi – wejściowe, brama garażowa- segmentowa.
5.Schody prowadzące na piętro wykonane z drewna.
6.Schody drabinowe z włazem na strych.
7.Instalacje ciepłej i zimnej wody: woda zasilana z instalacji miejskiej, wykonana kompletna instalacja wody ciepłej i zimnej z wodomierzem i podgrzewaczem gazowym wody (piec dwufunkcyjny)– przygotowane podejścia pod przybory.
8.Instalacja kanalizacji sanitarnej – domy posiadają ekologiczną oczyszczalnie ścieków.
9.Instalacja gazowa – gaz miejski.
10.Instalacja centralnego ogrzewania: kompletna instalacja c.o. z grzejnikami (w łazienkach grzejniki drabinkowe) oraz piecem centralnego ogrzewania.
11.Instalacja elektryczna z osprzętem: kompletne okablowanie wraz z rozdzielnią, instalacja antenowa, domofonowa, alarmowa i internetowa.
12.Instalacja wentylacyjna: grawitacyjna.

Standard wykończenia działki

1.Każdy dom usytuowany jest na działkach o powierzchni ok. 500 m2.
2.Ogrodzenie stanowi ażurowy płot.
3.Działki wyrównane, z nawiezioną ziemią i zasianą trawą.
4.Przed domem – chodniki, podjazd do garażu oraz taras wykonane z kostki brukowej o kolorystyce współgrającej z elewacją budynku.

Kilka słów o miejscowości

Przysieczyn to malownicza miejscowość usytuowana blisko Wągrowca (5 km) i z doskonałym dojazdem do Poznania (50 minut od centrum).
W sąsiedztwie z zmodernizowanym połączeniem kolejowym, oraz dróg wojewódzkich nr 196 i 256, które umożliwiają szybki dostęp do Poznania, na autostradę A2.
Jednocześnie jest daleko od zgiełku miasta, natężonego ruchu. Ma się poczucie wolności i swobody. Blisko tu do szkoły, przedszkola, poczty i samego centrum Wągrowca.
Inwestycja zlokalizowana jest na otoczeniu lasów, w bliskiej odległości od jezior. Malownicza okolica sprzyja spacerom, wycieczkom rowerowym, oraz innym formom zdrowego trybu życia.
W bliskiej okolicy znajdują się stadniny koni, Aquapark a nawet Wioska Surfera – Kamienica.

Udzielamy bezpłatnej pomocy w wyborze najkorzystniejszego kredytu hipotecznego – doprowadzamy klienta do umowy kredytowej. Oferujemy także korzystne warunki dotyczące kosztów transakcji notarialnej. W naszym biurze pracują doradcy kredytowi – wszystko załatwisz na miejscu.

BEZPIECZNA TRANSAKCJA TYLKO Z LICENCJONOWANYM POŚREDNIKIEM.

Anna Kniola
Pośrednik w obrocie nieruchomościami i doradca kredytowy Expander
Licencja zawodowa nr 18863
Tel: 530 994 143
a.kniola@poznan-nieruchomosci.com
www.poznan-nieruchomosci.com

Właścicielem ogłoszenia wraz z jej elementami jest Poznań Nieruchomości Anna Knioła. Wszelkie prawa zastrzeżone, kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Informacje zawarte na stronie internetowej nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego a dane na niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie

Oferty z tej samej kategorii