67/11074/ODS

Polska, Wielkopolskie, Przeźmierowo

715000
4 Pokoje
133.3 m2

Szczegóły

Status
Sprzedane
Typ nieruchomości
Domy
Cena
715000 zł
Lokalizacja
Wielkopolskie
Rok budowy
2021

Opis

Zapraszamy do zapoznania się z nową inwestycją pod Poznaniem w Przeźmierowie. Oferujemy Państwu cztery lokale w zabudowie szeregowej każdy o powierzchni 133,30 m2 i powierzchni działek od 428 m2 do 231 m2.
Domy charakteryzuje nowoczesna bryła oraz wysoki standard wykończenia.

Kilka słów o nieruchomości…
Parter składa się:
– wiatrołap – 13.06 m2
– komunikacja – 7,71 m2
– toaleta – 4,32 m2
– schody – 2,44 m2
– spiżarnia – 0,80 m2
– salon/jadalnia – 28,14 m2
– kuchnia – 6,75 m2
– garaż – 15,87 m2

Na piętrze znajdą się:
– schody – 2,45 m2
– komunikacja – 5,15 m2
– sypialnia 1 – 18,98 m2
– sypialnia 2 – 11,46 m2
– garderoba – 5,33 m2
– sypialnia 3 -13,74 m2
– łazienka – 10,17 m2
 
Termin realizacji inwestycji – rozpoczęcie planowane jest na sierpień 2020 roku a zakończenie budowy na  sierpień 2021. Na etapie początkowym możliwe jest wprowadzenie zmian lokatorskich.

Kilka słów o samej miejscowości

Przeźmierowo w gminie Tarnowo Podgórne to dynamicznie rozwijająca się miejscowość zlokalizowana tuż przy zachodniej granicy Poznania. Szybkie połączenie komunikacyjne z Poznaniem możliwe jest trasą nr 92 oraz ulicą Bukowską (obie drogi posiadają dwa pasy ruchu w obydwu kierunkach). Mieszkańcy Przeźmierowa mogą dostać się do Poznania w ciągu kilku minut jazdy samochodem bądź autobusem (lokalne linie TP Bus oraz Euro Bus kursują z dużą częstotliwością), lecz  – pomijając ewentualne dojazdy do pracy – de facto nie muszą, ponieważ wszystkie sprawy wygodniej jest załatwić na miejscu.

Przeźmierowo oferuje rozwinięte zaplecze handlowo – usługowe. Różnorodne sklepy, banki, piekarnie, salony urody, restauracje (z przewagą lokali typu fast – food) oraz inne punkty usługowe zlokalizowane są głównie wzdłuż ulicy Rynkowej. Przykładowo, w Pasażu handlowym przy ulicy Rynkowej mieszczą się sklepy spożywczo – przemysłowe, apteka, poczta, kwiaciarnia oraz banki.  . W ciągu kilku minut można dojechać do Swadzimia, gdzie znajduje się centrum handlowe Auchan, zaś w pobliskim Baranowie – market Biedronka i Dino, a przy ul. Dąbrowkiego w niedużej odległości od Przeźmierowa budowany jest market Lidl.  W Przeźmierowie działają dwa ośrodki zdrowia – Med Lux przy ul. Rynkowej i Vita Longa przy ul. Ogrodowej. Przeźmierowo to jedna z najbardziej konkurencyjnych miejscowości pod Poznaniem pod względem dostępu do handlu i usług.

Na miejscu działa szkoła podstawowa (gimnazjum znajduje się niedaleko, w Baranowie), dwa przedszkola oraz kilka klubów malucha. Rodzice nie tracą więc czasu na kłopotliwe dowożenie dzieci do placówek edukacyjnych jak to często bywa w innych podpoznańskich gminach. Ponadto, Przeżmierowo może pochwalić się rozległym parkiem z placem zabaw i zewnętrzną siłownią w centrum miejscowości. Drugi plac zabaw jest zlokalizowany przy szkole. Są tutaj również dwa kompleksy boisk sportowych, jeden ze skate parkiem. Dzieci mogą też rozwijać swoje pasje. W nowo wybudowanym domu kultury w Przeźmierowie prowadzone są różnorodne zajęcia dla najmłodszych i nie tylko.
Przeźmierowo pod Poznaniem to dobry adres dla tych, którzy lubią aktywnie wypoczywać. W sąsiedztwie Przeźmierowa znajduje się las oraz jeziora: Kierskie i Lusowskie.
 
Jeśli interesują Państwa szczegóły dotyczące standardu wykończenia i informację techniczne zapraszamy do kontaktu.
 
Udzielamy bezpłatnej pomocy w wyborze najkorzystniejszego kredytu hipotecznego – doprowadzamy klienta do umowy kredytowej. Oferujemy także korzystne warunki dotyczące kosztów transakcji notarialnej. W naszym biurze pracują doradcy kredytowi – wszystko załatwisz na miejscu. 

BEZPIECZNA TRANSAKCJA TYLKO Z LICENCJONOWANYM POŚREDNIKIEM.
 
Anna Kniola
Pośrednik w obrocie nieruchomościami
Licencja zawodowa nr 18863
Tel: 530 994 143
a.kniola@poznan-nieruchomosci.com
www.poznan-nieruchomosci.com
 
Właścicielem ogłoszenia wraz z jej elementami jest Poznań Nieruchomości Anna Knioła. Wszelkie prawa zastrzeżone, kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Informacje zawarte na stronie internetowej nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego a dane na niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie

Oferty z tej samej kategorii