Sprzedaj nieruchomość

Sprzedaż i wynajem

W procesie sprzedaży czy też wynajmu nieruchomości najważniejsze dla nas kwestie to zrozumienie potrzeb klienta oraz wysoka jakość naszych usług czyli pełen profesjonalizm.

Nasz zespół to ludzie z doświadczeniem i predyspozycjami interpersonalnymi co sprawia, że proces sprzedaży czy wynajmu przebiega w sposób sprawny, a komfort Klienta to dla nas priorytet.

Jeśli zechcesz sprzedaż lub wynająć swoją nieruchomość, będziemy działać w Twoim imieniu reprezentując Ciebie w całym procesie transakcji oraz zajmiemy się kwestiami marketingowymi. Z nami zaoszczędzisz swój cenny czas a my zadbamy o bezpieczeństwo całego procesu sprzedażowego i samej transakcji.

 

Proces sprzedaży lub najmu w kilku najważniejszych krokach:

ANALIZA

To zdecydowanie najważniejszy element procesu sprzedaży czy najmu nieruchomości. Wraz z klientem musimy sobie wspólnie odpowiedzieć na pytanie jaki jest nasz cel: szybka sprzedaż czy wysoka cena/przychód z najmu.

WYCENA

Po analizie przychodzi czas na wycenę. Nasz zespół dokonuje wyceny nieruchomości na podstawie kilku źródeł na podstawie których jesteśmy w stanie doradzić klientowi realną cenę jego nieruchomości:

 • Dotychczasowych cen transakcyjnych
 • Doświadczenia sprzedażowego
 • Aktualnych cen ofertowanych nieruchomości
 • Na podstawie oględzin nieruchomości

To bardzo ważny element całego procesu, który wpływa na szybkość sprzedaży/najmu lub ewentualne dodatkowe koszty związane z promocją.

 

PRZYGOTOWANIE NIERUCHOMOŚCI

Doradzamy klientowi jak powinien przygotować nieruchomość do sprzedaży/najmu. Pamiętać należy, że decydujące jest często pierwsze wrażenie i to ono ma wpływ na decyzję u klientów. Razem z Tobą zadbamy, aby to pierwsze wrażenie było jak najlepsze.

 • Homestaging – w naszym zespole jest zawodowy HomeStager- ona doskonale wie, w jaki sposób przygotować nieruchomość, jak zaaranżować pomieszczenia, elementy wystroju wnętrz, zadbać o porządek oraz wywołać pozytywne emocje związane z daną nieruchomością.
 • Profesjonalna sesja zdjęciowa – wszystkie oferty wprowadzone przez nas na rynek zaprezentowane są w postaci zdjęć przygotowanych przez profesjonalnego fotografa. To właśnie profesjonalna sesja zdjęciowa i odpowiednio przygotowane kadry decydują o szybkiej sprzedaży – pamiętajmy, że klienci szukają swojej nieruchomości w Internecie i kupują „oczami” to co zobaczą na zdjęciach.
 • Prezentacje 3D/wirtualne spacery – coraz popularniejszą formą przygotowania oferty do sprzedaży jest stworzenie wirtualnej wizyty danej nieruchomości. Klienci mogą bez wychodzenia z domu zapoznać się z nieruchomości i odbyć wirtualny spacer.
 • Opis oferty – ważne przy opisie jest wybranie grupy docelowej do której kierujemy daną ofertę. To ważne z punktu widzenia samego języka jakiego użyjemy w opisie, kanałów marketingowych jakich użyjemy do komunikacji oraz to na co kładziemy szczególny nacisk przy opisie. Profesjonalnie przygotowany opis decyduje o tym czy poszukujący zapozna się z całą jego treścią, czy skłonimy go do obejrzenia nieruchomości oraz jakie emocje będą mu towarzyszyć podczas prezentacji.
 • Marketing- w portfolio naszych działań marketingowych są:
  • Portale ogłoszeniowe – nasze ogłoszenia ukazują się we wszystkich najważniejszych portalach ogłoszeniowych na rynku nieruchomości
  • Systemy wymiany ofert – współpracujemy ze wszystkimi pośrednikami podczas procesu sprzedaży i najmu.
  • Facebook – promujemy nasze oferty na Facebook’u podczas promowanie samej nieruchomości ale także organizowanych Dni Otwartych.
  • Google – promujemy nasze oferty w wyszukiwarce
  • poznan-nieruchomości.com – jednym z elementów promocji jest publikacja ogłoszeń na naszej stronie.
  • Banery – to forma wspierająca sprzedaż. Banery są nietuzinkowe i przyciągają uwagę
  • Drzwi otwarte – to doskonała okazja zaprezentowania oferty potencjalnym klientom oraz innych agentom nieruchomości

 

PREZENTACJA NIERUCHOMOŚCI

W Twoim imieniu prezentujemy potencjalnym nabywcom nieruchomość. Kładziemy duży nacisk na to, aby w chwili prezentacji danej nieruchomości nie było obecnego właściciela. Zdajemy sobie sprawę, że emocjonalny związek z nieruchomością może wpłynąć na pomyślny efekt prezentacji i samej transakcji. Musisz nam zaufać, że profesjonalnie zajmiemy się całym procesem po prezentacje, negocjacje i doprowadzenie do pozytywnego zakończenia procesu sprzedaży.

RAPORTOWANIE PROCESU SPRZEDAŻOWEGO

Nasi klienci regularnie otrzymują raporty dzięki którym wiedzą jaką pracę dla nich wykonał agent, jakie postępy poczyniono i jakie jest zainteresowanie daną nieruchomością.

FINALIZACJA PROCESU SPRZEDAŻY – ZAMKNIĘCIE TRANSAKCJI

To niejednokrotnie najtrudniejszy i najbardziej wyczerpujący element całego procesu sprzedaży. Staramy się, aby dla naszych klientów ten etap był przede wszystkim radosny. Podczas tego etapu szczególnie wspieramy klientów ale także ich reprezentujemy podczas procesu zamykania transakcji aby czuli się bezpiecznie.

Kontakt