Obsługa inwestycji deweloperskich

Obsługa i prowadzenie inwestycji deweloperskich

Naszym celem przy współpracy z deweloperem jest przygotowanie całego procesu sprzedaży już na etapie projektowym. Od samego początku aktywnie bierzemy udział w przygotowywaniu projektu korzystając z naszej dotychczasowej wiedzy zdobytej w trakcie prowadzenia i obsługi inwestycji deweloperskich.

ETAP PRACY Z PROJEKTEM

Na podstawie naszych doświadczeń z rynku i preferencji klientów sugerujemy optymalne rozwiązania architektoniczne, które w dużym stopniu wpływają na podjęcie decyzji zakupowej przyszłych klientów.

STRATEGIA CENOWA

Wspólnie z deweloperem ustalamy strategie cenową dla nowopowstałej inwestycji. Przeprowadzamy rzetelne analizy i opracowujemy plan działania.

MARKETOWANIE INWESTYCJI

Współpracujemy z firmą PR zajmującą się rynkiem pierwotnym i wspólnie z nią przygotowujemy propozycję dotyczącą strategii marketingowej oraz narzędzi jakie warto wykorzystać przy nowopowstałej inwestycji. W przypadku mniejszych inwestycji deweloperskich to my prowadzimy marketing i mamy w tym zakresie duże doświadczenie.

BIURO SPRZEDAŻY

Organizujemy i prowadzimy biuro sprzedaży dla nowopowstałej inwestycji. Zajmujemy się kompleksowo procesem sprzedaży ( jako pełnomocnicy dewelopera przeprowadzamy klientów osobiście przez umowy notarialne), procesem finansowania dla klientów, obsługą całej transakcji łącznie z odbiorem inwestycji przez klienta.

Kontakt