O budującej współpracy z deweloperem

Udostępnij

Z pewnością wielu naszych obserwatorów zauważyło, że w sprzedaży inwestycji z rynku pierwotnego działamy bardzo intensywnie. Nasze biuro, dzięki dotychczasowej intensywnej pracy Ani, posiada bogate doświadczenie we współpracy z Deweloperami z Poznania i okolic. Wśród zrealizowanych przez nas projektów znaleźć można zarówno pojedyncze inwestycje, jak i całe osiedla mieszkań i domów. Spotkań u notariusza odbyły się setki, klucze przekazywane są zawsze w “prawie” szampańskiej atmosferze, a powrót do domu po takim dniu pracy napawa niesamowitą satysfakcją.

Klienci doceniają sprawną i profesjonalną obsługę Agenta, który posiadając wiedzę o budowie opowie o użytych materiałach, o możliwych do wprowadzenia modyfikacjach, szeregu dodatkowych rozwiązań, terminach realizacji i planach zagospodarowania okolicy.

Co jednak współpraca  z profesjonalnym agentem może zapewnić Deweloperowi?

Przynajmniej 3 kwestie: pieniądze, czas, efekt.

Często rozmawiając z Inwestorem uświadamiamy mu, że kontakt z Klientem powinien odbywać się poprzez osobę zatrudnioną do sprzedaży, która nie ma wpływu na cennik inwestycji. Niweluje to ryzyko prób wywierania presji przez Klientów w zakresie promocji cenowej. Opłacalność inwestycji jest wyliczona na określony poziom cen sprzedaży. Wyobraźmy sobie, że co dziesiąty Klient wynegocjuje 10% rabatu. Przedstawiciel dewelopera jest w bardzo trudnej roli, zwłaszcza jeśli to sam Właściciel spotyka się z Klientami. Obserwowaliśmy takich sytuacji dziesiątki. Można śmiało rzec – problemy murowane.

Czas sprzedaży dzięki kanałom internetowym Pośredników zostaje znacząco skrócony. Doświadczone biuro nieruchomości w mediach społecznościowych niesamowicie skutecznie planuje reklamy i buduje wizerunek inwestycji, a grono obserwatorów profilu medialnego zapewnia odpowiedni rozgłos i zainteresowanie.  Znając każdy etap procedury, od prezentacji inwestycji, poprzez Umowę rezerwacyjną, Umowę deweloperską, a w naszym przypadku także – pozyskanie finansowania, aż do przekazania budynku lub mieszkania, Pośrednik potrafi przeprowadzić Klienta bez straty czasu, szybko i sprawnie poruszając się w dokumentacji i procedurach.

Pośrednik będzie również dyspozycyjny czasowo dopasowując się do możliwości Klientów, co nie jest bez znaczenia. Nie raz, nie dwa, spotykamy się z Klientami na miejscu budowy popołudniami, lub w weekendy.

Wszystko to ma wpływ na opinie Klientów o współpracy z danym Inwestorem.

W efekcie, inwestycja jest sprzedana szybciej, zgodnie z zaplanowanym budżetem, a efekt dobrych rekomendacji Klientów skłania kolejne osoby do kontaktu i zapytania o wolne lokale. Jest to rewelacyjna podstawa dla planowania kolejnych etapów realizacji, także w innych lokalizacjach. Inwestor prowadzący profesjonalną i zorganizowaną sprzedaż zyskuje na tym na wielu frontach.

Przekonaj się sam, zapraszamy.