Czas na kredyt to CZAS WYBORU! ( KREDYT – TY WYBIERASZ)

Udostępnij

Nadszedł TEN moment!

Dla wielu bardzo stresujący, w którym pojawia się wiele pytań, niewiadomych i obawy. Przecież wiążemy się z nim na lata. Dobrze byłoby dopasować go idealnie do naszych potrzeb i możliwości. Nasza zła decyzja może nas drogo kosztować, a na to często nie możemy już sobie pozwolić. I tutaj pojawia się fundamentalne pytanie czy sami będziemy zgłębiać rynek kredytów czy jednak zdamy się na niezależnego eksperta kredytowego w wyborze tego najkorzystniejszego KREDYTU. Pamiętajmy, że zaciągnięcie zobowiązania na 20 lub 30 lat nie skończy się na jednej wizycie w banku i warto sobie zadać pytanie czy mamy czas na samotne poszukiwania najlepszej oferty, czy mamy wystarczająco dużo siły na przeglądanie dziesiątek ofert, napisanych często w niezrozumiałym dla nas języku i najważniejsze, czy stać nas na PORAŻKĘ?  Jeśli masz wątpliwości czy stać Ciebie na eksperta kredytowego to zapewniam, że zdecydowanie TAK. Nasze usługi są bezpłatne. Podobnie jak pracownicy banku, jesteśmy wynagradzani przez instytucje finansowego, ale różnica między nami a pracownikami jest taka, że nasze wynagrodzenie jest wypłacone tylko wtedy, kiedy Ty otrzymasz kredyt. Co oznacza, że TWÓJ sukces w postaci uzyskanego kredytu jest NASZYM sukcesem w postaci wynagrodzenia. Jak więc myślisz kto ma większą motywację, aby pomóc Ci przejść drogę do otrzymania finansowania na zakup wymarzonego M?!  Naszym celem jednak nie jest rozstrzyganie co jest lepszym wyborem bank czy ekspert kredytowy, ale pokazanie drogi jaką trzeba przebyć a to ma już znaczenie w naszym codziennych i tak już mocno zabieganym życiu.

Wyobraź sobie, że musisz się wybrać do co najmniej 5 banków, aby tam zbadać swoją zdolność. To nie takie proste jak się wydawało, bo banki pracują do godziny 17 a Ty pracujesz do 16 a jeszcze trzeba wziąć pod uwagę korki, szukanie miejsca do zaparkowania auta i…. stanie w kolejce do Pani w banku, bo przecież obecnie pracownik bankowy oprócz kredytów pomaga otworzyć konto, wpłacić pieniądze i wiele innych spraw. Może się okazać, że tym razem to nie będzie Twój szczęśliwy dzień i musisz próbować dalej. Szybko można się zniechęcić a nawet sfrustrować. A wizyta w banku do dopiero początek „drogi krzyżowej”.  Tak więc w kilku punktach wyjaśnię, co zyskujesz wybierając eksperta kredytowego i ile czasu i nerwów zaoszczędzasz.

  • Jedno spotkanie lub rozmowa telefoniczna i otrzymujesz najkorzystniejsze oferty skrojone dla Ciebie z kilku banków. Nie musisz tracić czasu na krążenie między bankami. Pamiętaj, że każdy bank „krzyczy”, że jego oferta jest najlepszaJ ale czy tak faktycznie jest?!
  • Jedno spotkanie lub rozmowa i już wiesz na co Cię stać, bo poznałeś swoją zdolność kredytową,
  • Znacie przysłowie każda sójka swój ogonek chwali?! Podobnie jest z pracownikami banku. Nie sądzę, aby któryś opowiedział Wam o minusach oferty kredytowej jego banku. Zapewne będą podkreślać same plusy o tych mniej korzystnych kwestiach dyplomatycznie nie wspominając. Doradca obiektywnie Wam przedstawi wady i zalety każdej z ofert kredytowych,
  • Wybraliście ofertę i kolejnym krokiem jest skompletowanie dokumentów. Doradca Wam wytłumaczy o jakie dokumenty chodzi, część skompletuje za Was. Pomoże przy kosztorysie i przygotuje go razem z Wami tak, aby spełniał standardy banków. Przygotowanie wniosków i pozostałych dokumentów będzie jak bułka z masłem,
  • Jeśli wybierzesz pracę z doradcą to on będzie na „linii ognia” w czasie procedowanie Twojego wniosku. Wy będziecie zaangażowani tylko wtedy, kiedy okaże się to niezbędne. Cały grad pytań i próśb o wyjaśnienia spadnie na niego. Nawet nie zdajesz sobie sprawy jaka to ulga, że będziesz go mieć,
  • Wybór najkorzystniejszej oferty kredytowej, kiedy już spłyną one z banku?! Przeczytanie umów i co najważniejsze zrozumienie najważniejszych rzeczy, wyłapanie ryzyk to rzecz dla laika trudna do pokonania. Ale pamiętaj masz doradcę i to on podpowie, która oferta jest najlepsza dla Ciebie.

W każdej dziadzinie także i tej dotyczącej wyboru finansowania na zakup wymarzonego M powinniśmy zaufać profesjonalistom i dać im robić to w czym są najlepsi. Często samotne próby kończą się niepowodzeniem i wiążą się z olbrzymimi kosztami i nie mam na myśli tutaj kosztów finansowych, ale stracony czas czy nasze zdrowie. Najważniejsze jest to, żeby wybrać mądrze tą osobę, której masz zaufać.