35/11074/OGS

Polska, Wielkopolskie, Napachanie

399000

Szczegóły

Status
Sprzedane
Typ nieruchomości
Działki
Cena
399000 zł
Lokalizacja
Wielkopolskie

Opis

Prezentujemy Państwu malowniczo położoną działkę budowlaną zlokalizowaną wśród zalesionych terenów w gminie Rokietnica. Nieruchomość o powierzchni 2514 m2 mieści się na skraju lasu. Działka znajduje się z dala od ruchliwej ulicy dzięki czemu w przyszłości będzie stanowiła komfortowe miejsce do mieszkania i relaksu. Działka jedynie dwoma bokami przylega do sąsiednich działek, co dodatkowo doda intymności nowemu właścicielowi. Sąsiedztwo terenów Natura 2000 gwarantuje, że obecny stan i otoczenie działki nie ulegną zmianie. Działka objęta jest Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego. Na działce znajduje się prąd i woda a w drodze mamy przyłącze gazowe. Działka jest  częściowo zalesiona, co w przyszłości przy budowie domu może to stanowić naturalne ogrodzenie i czynić to miejsce bardziej przytulnym.
Działka posiada pozwolenie na budowę wraz z projektem – możliwy zakup z gotowym projektem.

Prezentowaną nieruchomość jest doskonale skomunikowana. Jedynie 15 km dzieli nas od centrum Poznania. Bliskość trasy S11 powoduje szybkie podróżowanie w różnych kierunkach.

Także sama miejscowość oferuje doskonale zorganizowaną infrastrukturę:
– Przystanek autobusowy – 500 m od działki
– Szkoła i przedszkole – 1 km
– Stacja PKP – 4 km
– Przychodnia – 3 km
Oprócz tego liczne sklepy, apteka i kościół.
 

Udzielamy bezpłatnej pomocy w wyborze najkorzystniejszego kredytu hipotecznego – doprowadzamy klienta do umowy kredytowej. Oferujemy także korzystne warunki dotyczące kosztów transakcji notarialnej.
BEZPIECZNA TRANSAKCJA TYLKO Z LICENCJONOWANYM POŚREDNIKIEM.
 
Anna Knioła
Pośrednik w obrocie nieruchomościami
Licencja zawodowa nr 18863
Tel: 530 994 143
a.kniola@poznan-nieruchomosci.com
www.poznan-nieruchomosci.com
 
Właścicielem ogłoszenia wraz z jej elementami jest Poznań Nieruchomości Anna Knioła. Wszelkie prawa zastrzeżone, kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Informacje zawarte na stronie internetowej nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego a dane na niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie

 

Oferty z tej samej kategorii