72/11074/OGS

Polska, Wielkopolskie, Owczegłowy

115000

Szczegóły

Cena
115000 zł
Lokalizacja
Wielkopolskie

Opis

Zapraszam do oferty zakupu działki budowlanej – teren przeznaczony według MPZP jako rekreacyjny. Działka ulokowana pośród osady mieszkalnej w miejscowości Owczegłowy- gmina Rogoźno. 

Działka mieści się przy ulicy Harcerskiej, wzdłuż której znajdują się domy jednorodzinne, front  o szerokości 25 m skierowany do głównej drogi.  

Powierzchnia działki to 875 m2.  Działka niezabudowana, nie ogrodzona.

Niezbędne media dostępne – prąd, woda przy granicy działki w drodze. 

Teren objęty Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego gminy Rogoźno, obręb Owczegłowy, przeznczenie jako teren zabudowy rekreacyjnej.

Dopuszczalna wysokość zabudowy to budynki o 2 kondygnacjach naziemnych z użytkowym poddaszem oraz garażem w parterze.

Działka otoczona zielenia, tereny wokoło sprzyjają relaksowi na świeżym powietrzu. Ustalony plan miejscowy gwarantuje spokój o sąsiedztwo i ochronę kierunków rozwoju otoczenia. 
W 10 minut rowerem dojedziemy nad jezioro Rogozińskie. To wspaniałe otoczenie gwarantujące dobre spędzanie czasu wolnego na świezym powierzu i w zgodzie z naturą. 

Owczegłowy słyną z tradycji jazdy konnej  – w miejscowości znajduje się stajnia, stadnina, hodowla koni. 

Udzielamy bezpłatnej pomocy w wyborze najkorzystniejszego kredytu hipotecznego – doprowadzamy klienta do umowy kredytowej. Oferujemy także korzystne warunki dotyczące kosztów transakcji notarialnej.
BEZPIECZNA TRANSAKCJA TYLKO Z LICENCJONOWANYM POŚREDNIKIEM.

Sonia Leszkowicz-Baczyńska
Pośrednik nieruchomości
Licencja zawodowa nr 26698
+48 609 686 949
s.baczynska@poznan-nieruchomosci.com
www.poznan-nieruchomosci.com
 
Właścicielem ogłoszenia wraz z jej elementami jest Poznań Nieruchomości Anna Knioła. Wszelkie prawa zastrzeżone, kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Informacje zawarte na stronie internetowej nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego a dane na niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie.

Oferty z tej samej kategorii