65/11074/OLW

Polska, Wielkopolskie, Poznań

4200
79.78 m2

Szczegóły

Cena
4200 zł
Ilość pięter
13
Lokalizacja
Wielkopolskie
Rok budowy
2021

Opis

0% prowizji od Najemcy

Szukając miejsca do prowadzenia swojego biznesu zwracamy uwagę przede wszystkim na lokalizację. Musi być rozpoznawalna, z dobrym dojazdem, blisko Centrum, w okolicy kojarzącej się z daną branżą, dostępna dla Klientów i atrakcyjna. Świetnie trafiłeś! Mam właśnie takie miejsce.

Inwestycja Atal Warta Tower znajduje się na poznańskich Ratajach, które cieszą się dużym powodzeniem wśród Poznaniaków ze względu na liczne walory tej dzielnicy. Komunikacja, bliskość sklepów, szkół, przedszkoli i wszystkich istotnych w codziennym funkcjonowaniu ośrodków to jedna z zalet. Bogata oferta usługowa i nowopowstała baza mieszkaniowa powoduje, że mocno zwiększa się zaludnienie tej części Poznania, dając niesamowity potencjał do wykorzystania. Reprezentacyjna inwestycja firmy Atal, która zmieniła wizerunek tej części miasta Poznania, to gwarancja rozpoznawalności marki dla Twoich Klientów.
Rondo Starołęka, przy którym mieści się budynek to centrum przesiadkowe tysięcy osób dziennie. Rozwiń swój biznes w naszej lokalizacji.

Lokal znajduje się na dziedzińcu prestiżowego budynku Atal Warta Tower, z dużą przeszkloną witryną od strony zielonego dziedzińca z ławeczkami. Usytuowanie na poziomie 0 gwarantuje swobodny dostęp bez ograniczeń dla osób niepełnosprawnych, oraz starszych. Szklana witryna na całości lokalu umożliwia doskonałe doświetlenie dziennym światłem. Stanowi również powierzchnię reklamową punktu. Lokal ma również możliwość instalacji szyldu nad wejściem.

Stan wykończenia – lokal w stanie deweloperskim. Wykonane podwieszenie sufitów z instalacjami wentylacyjnymi i klimatyzacją oraz rozprowadzenie instalacji wodnej do kilku stanowisk wewnątrz lokalu według wcześniejszego projektu.
Rozkład wnętrza idealnie pasuje na gabinet branży Beauty lub Usługi Medyczne. Świetnie odnajdzie się tutaj także Stomatolog, Fizjoterapeuta lub inna – właśnie Twoja dziedzina. 

Powierzchnia pomieszczeń
Powierzchnia lokalu wynosi 79,9 m2. Lokal składa się z otwartej do zaaranżowania przestrzeni oraz części sanitarno – socjalnej.
– pomieszczenie główne 69 m2
– zaplecze z częścią socjalną i toaletą – 11 m2
W wykonanym projekcie wykończenia wnętrz zaplanowano podział lokalu na strefy, które łatwo dostosujesz do specyfiki i potrzeb Twojego biznesu.

Opłaty
Czynsz najmu 4200 zł netto
Czynsz administracyjny do zarządcy 750 zł
Prąd rozliczany według zużycia

Wysokość kaucji
5000 zł
 
Minimalny czas najmu
5 lat
Cena najmu podana w wartości netto
 
Informacje dodatkowe
Do lokalu przynależy miejsce parkingowe na zamykanym terenie osiedlowym. Bezpłatny parking dla Najemcy na terenie osiedla za szlabanem. Wokoło budynków znajdują się ogólnodostępne miejsca parkingowe wzdłuż ulicy. W pobliżu duże parkingi przy centrum Selgros oraz Lidl.
Właściciel wykonał projekt wykończenia wnętrz dla salonu kosmetycznego, z częścią usług fryzjerskich, usług kosmetycznych, a także frontem z recepcją. Projekt zostanie udostępniony nieodpłatnie. Pod zaplanowane wykończenie poprowadzono już instalacje wodne i elektryczne, Właściciel wyposaży lokal w klimatyzację, wentylację, podwieszony sufit. Wysokość lokalu na gotowo minimum 3,2 m.
Jeśli zainteresowała Ciebie ta nieruchomość zapraszam do kontaktu. 

Jeśli potrzebujesz informacji dotyczących procedur kredytowych, nasze ekspertki z POZNAŃ-FINANSE  dobiorą BEZPŁATNIE najodpowiedniejszą i najbardziej korzystną ofertę bankową, oraz BEZ ŻADNYCH OPŁAT pomogą przebrnąć przez całą proces. Może obowiązywać prowizja przy  zakupie wyżej opisanej nieruchomości. Zapytaj o szczegóły agenta.

BEZPIECZNA TRANSAKCJA TYLKO Z LICENCJONOWANYM POŚREDNIKIEM.
 
Sonia Leszkowicz-Baczyńska
Pośrednik w obrocie nieruchomościami
Licencja zawodowa nr 26698
Tel: 609 686 949

s.baczynska@poznan-nieruchomosci.com
www.poznan-nieruchomosci.com
 
Właścicielem ogłoszenia wraz z jej elementami jest Poznań Nieruchomości i Finanse Anna Knioła SKA. Wszelkie prawa zastrzeżone, kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Informacje zawarte na stronie internetowej nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego a dane na niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie

Oferty z tej samej kategorii