59/11074/OGS

Polska, Wielkopolskie, Zygmuntowo

155000

Szczegóły

Cena
155000 zł
Lokalizacja
Wielkopolskie

Opis

Na sprzedaż piękna działka przy Jeziorze Wilczyńskim – Zygmuntowo (gm Wilczyn).  Obszar 1001 m2, brak miejscowego planu zagospodarowania.
Pierwsza linia zabudowy w ramach której można budować budynki (100 m do jeziora). 

Nieruchomość dosłownie otoczona kompleksem jezior – Budzisławskim, Suszewskim, Kownackim, Ostrowskim, Wójcińskim. 12 km od Jeziora Powidzkiego. Przepiękne rekreacyjne tereny – uwielbiane przez żeglarzy i amatorów wypoczynu nad wodą. 

Powierzchnia 1001 m2 – w kształcie prostokątu. Wokoło zabudowania rekreacyjne. 

Działka zalesiona, bez mediów. Woda miejska w drodze, prąd przy granicy działki.

Nieruchomości gruntowe to jedna z lepszych obecnie form ochrony kapitału – jeśli poszukujesz bezpiecznej lokaty pieniędzy, a jednocześnie chciałbyś czerpać korzyści z pobytu w pieknej okolicy, na łonie natury, wybierz zakup działki w pobliżu Jeziora.

Zapraszam na prezentację nieruchomości, która na żywo potrafi oczarować. 

Sonia Leszkowicz-Baczyńska
Pośrednik nieruchomości
Licencja zawodowa nr 26698
+48 609 686 949
s.baczynska@poznan-nieruchomosci.com
www.poznan-nieruchomosci.com
 
Właścicielem ogłoszenia wraz z jej elementami jest Poznań Nieruchomości Anna Knioła. Wszelkie prawa zastrzeżone, kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Informacje zawarte na stronie internetowej nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego a dane na niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie.

Oferty z tej samej kategorii