23/11074/OLS

Polska, Zachodniopomorskie, Kołobrzeg

1099000
52.92 m2

Szczegóły

Cena
1099000 zł
Ilość pięter
7
Piętro
6
Lokalizacja
Zachodniopomorskie
Rok budowy
2009

Opis

W niepewnych gospodarczo  czasach, nieruchomości zawsze były bezpiecznym azylem. Okres pandemii pokazał, że warto swoje inwestycje mieć blisko, aby cieszyć się swobodą dostępu nawet, jeśli okoliczności nie sprzyjają. W ostatnich latach polskie wybrzeże przeżywa oblężenie turystyczne, a Ty możesz korzystać na tym ciesząc się zarówno swobodnym wypoczynkiem, jak i uzyskiwać zadowalający przychód dzięki wynajmowi nieruchomości.  Forma prawna to pełna własność KW lokalu z udziałem w użytkowaniu wieczystym gruntu

Zapraszam do oferty sprzedaży apartamentu w kompleksie Arka Medical SPA, który usytuowany jest na 6 piętrze 7-piętrowego budynku,  w pierwszej linii od brzegu – oddalony od plaży około 200 metrów. 

Lokal ma metraż 52,92 m2, posiada 2 niezależne pokoje i aneks kuchenny oraz obszerną wygodną łazienkę. Każdy z pokoi ma około 18 m2, korytarz z aneksem kuchennym wyposażonym w lodówkę, płytę indukcyjną oraz mikrofalę tworzy przestrzeń około 10 m2. Łazienka ma 4 m2. 

Jego aranżacją zajął się architekt, dzięki czemu ponadczasowy styl cieszy oko każdego, kto gości się w tym fenomenalnym miejscu. 

Apartament posiada wygodny balkon z widokiem na morze,  który umili czas spędzony przy filiżance dobrego espresso,  a przeszklenia na całych ścianach pokoi dają efekt wspaniałego doświetlenia pomieszczeń i prawdziwego relaksu. 

Budynek apartamentowy połączony jest wewnętrznym łącznikiem z kompleksem Arka Medical Spa, który oferuje najwyższej jakości usługi restauracyjne i SPA. Dla uciechy gości pozostają zatem baseny, sauny, kino, teatr, resturacje, kawiarnie. Na terenie obiektu zaaranżowano obszerny plac zabaw dla dzieci, a dorośli mogą odpocząć wśród pięknie utrzymanych terenów zielonych na leżakach, opalając się swobodnie skryci przed wiatrem. 

Aktualnie budynkiem zarządza firma, która zapewnia wynajem lokalu.  Części wspólne są zadbane, serwis obiektu jest bez zarzutu.  
Czynsz miesięczny wynosi ok 550 zł/mc.

Myśląc o atrakcyjnej lokalizacji nad polskim morzem wybierajmy te, w których sezon trwa cały rok. Z pewnością tym miejscem jest Kołobrzeg, który jako Uzdrowisko przyciąga turystów i kuracjuszy zarówno z Polski, jak i z zagranicy przez cały rok.

Zapraszam do kontaktu w celu uzyskania szczegółowych informacji.

Pozwól nam pokazać Tobie wszystkie atuty mieszkania, podczas spotkania prezentacyjnego.

Udzielamy bezpłatnej pomocy w wyborze najkorzystniejszego kredytu hipotecznego – doprowadzamy klienta do umowy kredytowej. Oferujemy także korzystne warunki dotyczące kosztów transakcji notarialnej.
BEZPIECZNA TRANSAKCJA TYLKO Z LICENCJONOWANYM POŚREDNIKIEM.
 
 
Właścicielem ogłoszenia wraz z jej elementami jest Poznań Nieruchomości Anna Knioła. Wszelkie prawa zastrzeżone, kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Informacje zawarte na stronie internetowej nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego a dane na niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie.

Oferty z tej samej kategorii