222/11074/OMS

Polska, Zachodniopomorskie, Kołobrzeg

999000
2 Pokoje
52.92 m2

Szczegóły

Cena
999000 zł
Ilość pięter
6
Piętro
5
Lokalizacja
Zachodniopomorskie
Rok budowy
2009

Opis

!! Nowa cena Apartamentu – 18 878 zł/ m2!! 

W niepewnych gospodarczo  czasach, nieruchomości zawsze były bezpiecznym azylem. Okres pandemii pokazał, że warto swoje inwestycje mieć blisko, aby cieszyć się swobodą dostępu nawet, jeśli okoliczności nie sprzyjają. W ostatnich latach polskie wybrzeże przeżywa oblężenie turystyczne, a Ty możesz korzystać na tym ciesząc się zarówno swobodnym wypoczynkiem, jak i uzyskiwać zadowalający przychód dzięki wynajmowi nieruchomości.  Forma prawna to pełna własność KW lokalu z udziałem w gruncie. 

Zapraszam do oferty sprzedaży apartamentu w kompleksie Arka Medical SPA, który usytuowany jest na 5 piętrze 6-piętrowego budynku.
Lokal ma metraż 52,92 m2, posiada 2 niezależne pokoje (każdy o powierzchni 18 m2) i aneks kuchenny wraz z korytarzem (10 m2) oraz obszerną wygodną łazienkę. 

Jego aranżacją zajął się architekt, dzięki czemu ponadczasowy styl cieszy oko każdego, kto gości się w tym fenomenalnym miejscu. 

Apartament posiada wygodny balkon z widokiem na morze,  który umili czas spędzony przy filiżance dobrego espresso,  a przeszklenia na całych ścianach pokoi dają efekt wspaniałego doświetlenia pomieszczeń i prawdziwego relaksu. 

Budynek apartamentowy połączony jest wewnętrznym łącznikiem z kompleksem Arka Medical Spa, który oferuje najwyższej jakości usługi restauracyjne i SPA. Dla uciechy gości pozostają zatem baseny, sauny, kino, teatr, resturacje, kawiarnie. Na terenie obiektu zaaranżowano obszerny plac zabaw dla dzieci, a dorośli mogą odpocząć wśród pięknie utrzymanych terenów zielonych na leżakach, opalając się swobodnie skryci przed wiatrem. 

Aktualnie budynkiem zarządza firma, która zapewnia wynajem lokalu.  Części wspólne są zadbane, serwis obiektu jest bez zarzutu. 

Obiekt dostępny od zaraz. 

Zapraszam na prezentację

Sonia Leszkowicz-Baczyńska
Pośrednik nieruchomości
Licencja zawodowa nr 26698
t. 609 686 949

s.baczynska@poznan-nieruchomosci.com
www.poznan-nieruchomosci.com
Licencja zawodowa 26698

Właścicielem ogłoszenia wraz z jej elementami jest Poznań Nieruchomości Anna Knioła. Wszelkie prawa zastrzeżone, kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Informacje zawarte na stronie internetowej nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego a dane na niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie

Oferty z tej samej kategorii