205/11074/OMS

Polska, Wielkopolskie, Poznań

399000
2 Pokoje
47.3 m2

Szczegóły

Cena
399000 zł
Ilość pięter
4
Lokalizacja
Wielkopolskie
Rok budowy
1980

Opis

Jeśli szukasz nieruchomości gotowej do wprowadzenia, zlokalizowanej w spokojnej okolicy Winograd, jednak świetnie skomunikowanej z Centrum – zapraszam Cię  na urokliwe Wichrowe Wzgórze.

Mieszkanie o metrażu 47,3 m2  zostało zaprojektowane z funkcjonalnym układem otwartej części dziennej – kuchnia z aneksem jadalnianym będzie stanowić centrum życia codziennego, sprzyja rozmowom przy dobrej herbacie i odpoczynkowi po długim dniu. Pierwotnie, ta przestrzeń stanowiła trzeci pokój, który można odtworzyć zabudowując ścianę  i oddzielając tę przestrzeń od kuchni. 
Pożądaną prywatność zapewnią dwie sypialnie ulokowane w drugiej części mieszkania, z jednej z nich wyjście na okazały balkon. Drzewa zaglądające do okien dadzą mieszkańcom wiele prywatności i uciechy dla oka. 

Nie martw się o miejsce do parkowania – wokół bloku jest dużo miejsc pod chmurką, które mieszczą auta mieszkańców osiedla.
Do mieszkania przynależy piwnica (3,5 m2), w której bezpiecznie ulokujesz wszystkie swoje dodatkowe rzeczy.  

A gdyby tak jeszcze wszystko było blisko, np. żłobek, przedszkole, park Cytadeli,  a także wybór wielu knajpek, a na Stary Rynek mógłbyś dojechać tramwajem w 15 minut?

To mieszkanie idealne dla osób chcących wprowadzić się bez ponoszenia dodatkowych nakładów. 
Łazienka wyposażona w kabinę prysznicową oraz pralkę przeszła remont w 2012 roku, lecz nadal wygląda jak świeżo odnowiona. 
Na podłodze sypialni i w korytarzu położono panele, w kuchni eleganckie płytki, stan wszystkich zabudów np szafek kuchennych jak i zabudowy meblowej w pokojach jest idealny. 
W każdej sypialni znajduje się pojemna szafa, która pozostaje do dyspozycji nowych właścicieli. Do pozostawienia możliwe są również niektóre meble aktualnie widoczne na zdjęciach. 

Część dzienna: 
– przestronna kuchnia z aneksem jadalnianym 16 m2, 
– sypialnia z balkonem z widokiem na skwer zieleni (14 m2),
– sypialnia z szafą komandor (12 m2),
– łazienka z prysznicem 4 m2
 
Mieszkanie posiada okna na dwie strony świata, okna od strony skweru zieleni wraz z drzwiami balkonowymi wyposażone są w rolety zewnętrzne. 

Nieruchomość znajduje się przy osiedlu Wichrowe Wzgórze  w ramach którego w latach ‘80 powstał kompleks kilku niskich bloków, tworzących spójną architekturę osiedla.  Widok z każdego okna prezentuje zieleń osiedlową, która jest w doskonałym stanie, a sąsiedzi nie zaglądają sobie do okien. 

Mieszkańcy osiedla cieszą się komfortem dzięki takim udogodnieniom jak:
– obszerny parking na osiedlu
– światłowód
– dużo zieleni
– bliskość sklepików osiedlowych oferujących świeże warzywa, owoce, 2 Pizzerie, a ulokowany w pobliżu Carrefour market da możliwość większych zakupów w krótkim czasie. 

Niewątpliwie dużym atutem nieruchomości jest wspaniała lokalizacja, ponieważ wokół znajdziemy:
–  4 parki osiedlowe, 
–  4 minuty spacerem do przystanku przy ul Murawa, którą kursują tramwaje (linia nr 10), jak i autobusowe linie dzienne oraz nocne,  
–  8 min autem do Parku Cytadela
–  8 placówek przedszkolnych w promieniu do 1 km 
– 4 szkoły podstawowe odległe do 1,5 km
– 15 minut tramwajem od Starego Rynku
– 4 placówki NZOZ znajdziemy w promieniu 700 m  

Nieruchomością zarządza spółdzielnia mieszkaniowa, a czynsz wynosi 500 zł i zawiera opłaty za administrację, części wspólne, zaliczki na wodę, centralne ogrzewanie, fundusz remontowy, wywóz śmieci. 

Mieszkanie dostępne od 1 października. 
Meble widoczne na zdjęciach po indywidualnych rozmowach mogą przejść na własność nowego Właściciela.

Pozwól nam pokazać Tobie wszystkie atuty mieszkania, podczas spotkania prezentacyjnego.

Oferta na wyłączność:
Sonia Leszkowicz-Baczyńska
POZnań Nieruchomości
t:  609 686 949
@: s.baczynska@poznan-nieruchomosci.com
licencja zawodowa nr 26698

Udzielamy bezpłatnej pomocy w wyborze najkorzystniejszego kredytu hipotecznego – doprowadzamy klienta do umowy kredytowej. Oferujemy także korzystne warunki dotyczące kosztów transakcji notarialnej.
BEZPIECZNA TRANSAKCJA TYLKO Z LICENCJONOWANYM POŚREDNIKIEM.
 
 
Właścicielem ogłoszenia wraz z jej elementami jest Poznań Nieruchomości Anna Knioła. Wszelkie prawa zastrzeżone, kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Informacje zawarte na stronie internetowej nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego a dane na niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie

Oferty z tej samej kategorii