199/11074/OMS

Polska, Wielkopolskie, Kobylniki

424000
4 Pokoje
72.37 m2

Szczegóły

Cena
424000 zł
Ilość pięter
3
Piętro
3
Lokalizacja
Wielkopolskie
Rok budowy
2022

Opis

Przedmiotem ogłoszenia jest mieszkanie 4-pokojowe  o metrażu całkowitym 72,37 m2 – użytkowym 65,13 m2 –  zlokalizowane na III piętrze z pięknym balkonem o powierzchni ponad 7 m2. 
Do każdego mieszkania istnieje możliwość zakupu komórki lokatorskiej. Ceny za komórki uzależnione są od jej wielkości i zaczynają się od 2560 zł/komórka.
Istnieje możliwość zakupienia także garażu zlokalizowanego na parterze budynku w cenie 35 000 zł brutto o powierzchni 16,43 m2.

ORZECHOWA OSADA
 to projekt mieszkań skrojonych idealnie pod  Twoje potrzeby. Przedmiotem inwestycji jest budowa budynku mieszkalnego wielorodzinnego przy ul. Kasztanowej w Kobylnikach. Na piętrach I-III znajduje się 45 lokali mieszkalnych. Przemyślane projekty zaowocowały wygodnymi wnętrzami o komfortowym rozkładzie, w metrażach od 41 m2 do 72 m2 z dużymi przestronnymi tarasami.
Dla Twojej wygody oferujemy 3 typy mieszkań (dwu- trzy- i czteropokojowe). Wybierz idealny projekt dla siebie. Mieszkania na I piętrze zaprojektowane są z wyjściem na obszerny taras, natomiast mieszkania na piętrach II-III mają obszerne balkony. Na parterze zlokalizowane są garaże oraz 28 komórek lokatorskich. 
W części parteru znajduje się 19 lokali usługowych o metrażach od 22m2 do 54m2.
Obiekt został podzielony na pięć segmentów, każdy z nich ma dwa wejścia do budynku chronione zadaszeniem.
Zapewniono 60 miejsc postojowych dla samochodów osobowych (w tym 3 miejsca dla osób niepełnosprawnych) oraz 10 miejsc w garażach znajdujących się w parterze budynku.

Termin realizacji inwestycji : 30.06.2022


Lokalizacja:

Inwestycja znajduje się w Kobylnikach, miejscowości położonej 16 km na północny zachód od Poznania. Blok zlokalizowany jest w zacisznej okolicy z niską zabudową domów jednorodzinnych, u zbiegu ulic Orzechowej i Kasztanowej. 
Orzechowa Osada znajduje się blisko terenów zielonych oraz tras rowerowych, które zachęcają do rekreacji na świeżym powietrzu. Dodatkową atrakcją jest  Jezioro Kierskie, które jest popularnym miejscem spotkań miłośników sportów wodnych, a także cieszy się opinią jednego z najczystszych jezior w rejonie. (zdjęcia tych obiektów)
Kobylniki to idealna lokalizacja dla wymagających osób, ceniących sobie stały kontakt z miastem i jego atrakcjami, jednocześnie potrzebującymi odpoczynku od zgiełku ulic i wyciszenia w otoczeniu przyrody. Kobylniki posiadają bardzo dobrze rozwiniętą sieć komunikacyjną, a pobliskie Sady, Tarnowo Podgórne oraz Baranowo oferują rozbudowaną infrastrukturę z usługami niezbędnymi do komfortowego życia z rodziną. Bliskość trasy S11 w kierunku Obornik czy Poznania ucieszy miłośników dalszych wypadów weekendowych. 
Z Poznania do Kobylnik dostaniemy się także komunikacją miejską linii 821.

Finansowanie:

Zakup mieszkania jest ważnym, ale niełatwym procesem, doskonale o tym wiemy. Dlatego zapewniamy Państwu kompleksową i rzetelną obsługę całego procesu zakupowego. Gwarantujemy współpracę ze sprawdzonymi i rzetelnymi ekspertami finansowymi, którzy pozostają do Państwa dyspozycji w naszych biurach sprzedaży. Nasi doradcy kredytowi:
·        współpracują z kilkunastoma bankami na polskim rynku,
·        pośredniczą w udzielaniu kredytów hipotecznych,
·        umożliwiają porównanie ofert kredytowych różnych banków oraz negocjują z nimi warunki cenowe,
·        zaproponują kredyt dopasowany dokładnie do Państwa potrzeb i możliwości,
·        zapewnią pomoc przy skompletowaniu wymaganej dokumentacji
 
Biuro sprzedaży inwestycji Orzechowa Osada

Zapraszamy na stronę inwestycji www.orzechowaosada.pl

Anna Knioła
Licencja zawodowa nr 18863
+ 48 530 994 143
biuro@orzechowaosada.pl
 
Sonia Leszkowicz-Baczyńska
Licencja zawodowa nr 26698
+48 609 686 949
biuro@orzechowaosada.pl

Oferty z tej samej kategorii