84/11074/OGS

Polska, Wielkopolskie, Bolechowo

2401600

Szczegóły

Cena
2401600 zł
Lokalizacja
Wielkopolskie

Opis


Działka przeznaczona pod zabudowę magazynową z częścią socjalną to teren, który jest idealny do prowadzenia działalności gospodarczej związanej z przechowywaniem, produkowaniem, sortowaniem i dystrybucją towarów. Oto opis takiej działki:
Ta działka o powierzchni 1,52 ha znajduje się w dogodnej lokalizacji, która zapewnia łatwy dostęp do głównych dróg i tras transportowych. Tuż przy działce znajdują się duże firmy produkcyjne takie jak: PRESTA, SOLARIS czy EL-CAB.
Działka jest równa i regularna w kształcie, co ułatwia projektowanie i budowę magazynu. Teren ten jest w pełni uzbrojony ( uzbrojenie w drodze) , co oznacza, że posiada dostęp do infrastruktury takiej jak woda, kanalizacja, prąd i inne niezbędne media.
Działka znajduje się przy drodze asfaltowej , w pobliżu obwodnicy Murowanej Gośliny.
Wszystkie te cechy sprawiają, że ta działka pod zabudowę magazynową z częścią socjalną jest idealnym miejscem do prowadzenia działalności gospodarczej, zapewniając optymalne warunki.

Lokalizacja

Nasza nieruchomość gruntowa znajduje się w miejscowości Bolechowo  gmina Czerwonak, w pobliżu

Wymiary działki

Szerokość działki – 70 metrów
Długość działki 258 metrów

Istnieje możliwość podziału gruntu na działki nie mniejsze niż 3 000 m2. 


Warunki zabudowy – 40% powierzchni 
Wysokość – do 5 pięter
Przeznaczenie – usługi, produkcja, magazyn
Powierzchnia biologicznie czynna 30%

Media – w głównej drodze
Woda
Prąd
Gaz
Kanalizacja
 
 
Jeśli zainteresowała Ciebie ta nieruchomość zapraszam do kontaktu. 


Jeśli potrzebujesz informacji dotyczących procedur kredytowych, nasze ekspertki z POZNAŃ-FINANSE  dobiorą BEZPŁATNIE najodpowiedniejszą i najbardziej korzystną ofertę bankową, oraz BEZ ŻADNYCH OPŁAT pomogą przebrnąć przez całą proces. Może obowiązywać prowizja przy  zakupie wyżej opisanej nieruchomości. Zapytaj o szczegóły agenta.

BEZPIECZNA TRANSAKCJA TYLKO Z LICENCJONOWANYM POŚREDNIKIEM.
 
Anna Kniola
Pośrednik w obrocie nieruchomościami i doradca kredytowy Expander
Licencja zawodowa nr 18863
Tel: 530 994 143

a.kniola@poznan-nieruchomosci.com
www.poznan-nieruchomosci.com
 
Właścicielem ogłoszenia wraz z jej elementami jest Poznań Nieruchomości i Finanse Anna Knioła SKA. Wszelkie prawa zastrzeżone, kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Informacje zawarte na stronie internetowej nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego a dane na niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie

Oferty z tej samej kategorii