8/11074/OMW

Polska, Wielkopolskie, Murowana Goślina

1600
2 Pokoje
49.6 m2

Szczegóły

Status
Sprzedane
Typ nieruchomości
Mieszkania
Cena
1600 zł
Ilość pięter
2
Lokalizacja
Wielkopolskie
Rok budowy
2020

Opis

Posiadam do wynajęcia w pełni urządzone i wyremontowane mieszkanie na nowym osiedlu w Murowanej Goślinie na ulicy Tartacznej. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi oraz ogrodu 50 m2. W ogrodzie posiano trawę oraz posadzono rośliny. 

Mieszkanie zostało wyposażone w nowe sprzęty AGD w kuchni oraz łazience. 

Do mieszkania przynależy komórka lokatorska oraz miejsce parkingowe. 

Udzielamy bezpłatnej pomocy w wyborze najkorzystniejszego kredytu hipotecznego – doprowadzamy klienta do umowy kredytowej. Oferujemy także korzystne warunki dotyczące kosztów transakcji notarialnej. W naszym biurze pracują doradcy kredytowi – wszystko załatwisz na miejscu. 

BEZPIECZNA TRANSAKCJA TYLKO Z LICENCJONOWANYM POŚREDNIKIEM.
 
Anna Kniola
Pośrednik w obrocie nieruchomościami
Licencja zawodowa nr 18863
Tel: 530 994 143
a.kniola@poznan-nieruchomosci.com
www.poznan-nieruchomosci.com
 
Właścicielem ogłoszenia wraz z jej elementami jest Poznań Nieruchomości Anna Knioła. Wszelkie prawa zastrzeżone, kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Informacje zawarte na stronie internetowej nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego a dane na niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie

 

Oferty z tej samej kategorii