75/11074/OGS

Polska, Wielkopolskie, Poznań

821200

Szczegóły

Cena
821200 zł
Lokalizacja
Wielkopolskie

Opis

Sprzedam działkę budowlaną nr 56/4 o powierzchni 2053 m2 z możliwością wybudowania wymarzonego domu jednorodzinnego (także budownictwo dwulokalowe) na terenie malowniczej dzielnicy Morasko, położonej przy północnej granicy miasta Poznań.

Działka zlokalizowana jest przy ulicy Franciszka Jaśkowiaka w Poznaniu.

Cena 400 zł/m

Obwód działki: 187 m

Front: 34 m

W ulicy Jaśkowiaka znajdują się następujące media: wodociąg, prąd i gaz.

Brak póki co kanalizacji. Istnieje możliwość podziału działki na działki o powierzchni minimum 1000 m. Działka położona jest na terenie objętym miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego: UCHWAŁA NR LII/971/VIII/2021 RADY MIASTA POZNANIA z dnia 28 września 2021r. w sprawie miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego obszaru Morasko – Radojewo – Umultowo Radojewo Zachód część C w Poznaniu.

Teren oferowanej działki oznaczony jest symbolem 8MN, są to tereny zabudowy mieszkaniowej, jednorodzinnej.

W zakresie parametrów i wskaźników kształtowania zabudowy oraz zagospodarowania terenów ustala się:

– lokalizację nie więcej niż jednego budynku mieszalnego na każdej działce budowlanej

– zabudowę wolno stojącą – powierzchnię zabudowy nie większą niż 25% powierzchni działki budowlanej, przy czym nie więcej niż 250 m2

– powierzchnię zabudowy budynku pomocniczego nie większą niż 50 m2

– powierzchnię biologicznie czynną nie mniejszą niż 50% powierzchni działki budowlanej

– wysokość zabudowy dla budynków mieszkalnych do 2 kondygnacji nadziemnych i nie więcej niż 7,5 m

– kąt nachylenia połaci dachowych do 12 stopni

Plan przewiduje powstanie w pobliżu nowoczesnego i komfortowego osiedla domów jednorodzinnych, a także nowoczesnej infrastruktury społecznej i technicznej, łącznie z dodatkową drogą miejską (publiczną), planowanym zespołem szkolno-przedszkolnym, a także przystankami autobusowymi wzdłuż ulicy Jaśkowiaka.

Tereny Moraska mają duże walory krajobrazowe i rekreacyjne. Przebiega przez nie kilka oznakowanych szlaków turystycznych. Wytyczone są liczne ścieżki spacerowe.

Znajduje się tu urokliwy, słynny Rezerwat Meteoryt Morasko. Można tu z powodzeniem uprawiać turystykę rowerową (na pętli tramwajowej PST Piątkowo czynna jest w okresie letnim darmowa wypożyczalnia) i konną. Znajdują się tu stajnie rekreacyjne. Spotkać można liczne dzikie zwierzęta: sarny, lisy, zające.

Stawy i jeziorka są miejscem pobytu wielu gatunków ptaków. Dzielnica jest świetnie skomunikowana z miastem, także dzięki wybudowanej nowej trasie tramwajowej na Naramowice.

Zapraszam na prezentację oraz do kontaktu.
Chętnie udzielę więcej informacji telefonicznych.
Agenci – oferta do pobrania w MLS.

Może obowiązywać prowizja przy  zakupie wyżej opisanej nieruchomości. Zapytaj o szczegóły agenta.

Jeśli potrzebujesz informacji dotyczących procedur kredytowych, nasze ekspertki z
POZNAŃ-FINANSE dobiorą BEZPŁATNIE najodpowiedniejszą i najbardziej korzystną ofertę bankową, oraz BEZ ŻADNYCH OPŁAT pomogą przebrnąć przez cały proces.

BEZPIECZNA TRANSAKCJA TYLKO Z LICENCJONOWANYM POŚREDNIKIEM

Marta Górecka
Pośrednik w obrocie nieruchomościami
Licencja pośrednika 27950
Tel: 797 750 813
m.gorecka@poznan-nieruchomosci.com
www.poznan-nieruchomosci.com

Właścicielem ogłoszenia wraz z jej elementami jest Poznań Nieruchomości i Finanse Anna Knioła. Wszelkie prawa zastrzeżone, kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Informacje zawarte na stronie internetowej nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego a dane na niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie.

Agent

Oferty z tej samej kategorii