71/11074/OGS

Polska, Wielkopolskie, Jaracz

999000

Szczegóły

Cena
999000 zł
Lokalizacja
Wielkopolskie

Opis

Sprzedam działki budowlane w Jaraczu. Dla których uchwalony jest Miejski Plan Zagospodarowania Przestrzennego UCHWAŁA NR LXVIII/642/2022.
Jaracz położony jest w północnej części Wielkopolski. Zaledwie 40 km od Poznania. Niedaleko droga krajowa K-11, oraz linia kolejowa Poznań- Kołobrzeg. Historycznie kraina  ta przynależy do Ziemi Poznańskiej.

Miejscem obowiązkowym w Jaraczu jest Muzeum z 1981r. nad rzeką Wełną, na terenie dawnej osady młyńskiej. Została tu przedstawiona historia młynarstwa i przetwórstwa zbożowego od czasów najdawniejszych po współczesność. Szczególnym zainteresowaniem zwłaszcza najmłodszych turystów cieszą się stanowiska, gdzie własnoręcznie można sprawdzić, jak pracują żarna czy inne dawne sprzęty.
Okolica ta, jest mlekiem i miodem płynąca gdzie czas płynie wolniej. Miejsce to obfituję w zabytki architektury, w szczególności pałace i kościoły, przypominające o długiej i ciekawej historii. Na terenie gminy położone są niezwykle malownicze jeziora z gościnnymi ośrodkami wypoczynkowymi, pełne grzybów lasy stanowiące wschodnią krawędź Puszczy Noteckiej, sięgające widnokręgu pola i łąki, miejscowości z zadbanymi domami. Mieszkańcy tej gminy to gościnni i zaradni wielkopolanie.

W ofercie sprzedaży znajdują się działki o numerach: 55/12, 55/14, 55/15, 55/17, 55/18, 55/19, 55/23, 55/24, 55/25, 55/26, 55/27. (powiat: obornicki, Gmina Rogoźno, obręb Jaracz).

Zapraszam na prezentację oraz do kontaktu. Chętnie udzielę więcej informacji telefonicznych.
Agenci – oferta do pobrania w MLS.

Może obowiązywać prowizja przy  zakupie wyżej opisanej nieruchomości. Zapytaj o szczegóły agenta. Jeśli potrzebujesz informacji dotyczących procedur kredytowych, nasze ekspertki z POZNAŃ-FINANSE dobiorą BEZPŁATNIE najodpowiedniejszą i najbardziej korzystną ofertę bankową, oraz BEZ ŻADNYCH OPŁAT pomogą przebrnąć przez cały proces.

BEZPIECZNA TRANSAKCJA TYLKO Z LICENCJONOWANYM POŚREDNIKIEM
Marta Górecka
Pośrednik w obrocie nieruchomościami
Licencja pośrednika 27950
Tel: 797 750 813
m.gorecka@poznan-nieruchomosci.com
www.poznan-nieruchomosci.com

Właścicielem ogłoszenia wraz z jej elementami jest Poznań Nieruchomości i Finanse Anna Knioła. Wszelkie prawa zastrzeżone, kopiowanie, rozpowszechnianie oraz
korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach
pokrewnych. Informacje zawarte na stronie internetowej nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego a dane na niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie.

Agent

Oferty z tej samej kategorii