69/11074/OGS

Polska, Wielkopolskie, Sierosław

400000

Szczegóły

Status
Sprzedane
Cena
400000 zł
Lokalizacja
Wielkopolskie

Opis

Na sprzedaż działka o powierzchni 1 280 m2 w doskonałej lokalizacji w miejscowości Sierosław w gminie Tarnowo Podgórne ( numer ewidencyjny 46/4).  Działka zlokalizowana przy ul. Bukowskiej , droga wojewódzka 307, w pobliżu przystanek autobusowy.  Dla terenu przewidziana zabudowa mieszkaniowa, jednorodzinna. Dla działki nie zostały wydane warunki zabudowy.


Wymiary działki:
Front ok.20 m x 62 m
Media:
Najbliższe media ok.10 metrów od działki w drodze.

Jeśli zainteresowała Państwa powyższa nieruchomość zachęcam do kontaktu.
 
Może obowiązywać prowizja przy  zakupie wyżej opisanej nieruchomości. Zapytaj o szczegóły agenta.
Jeśli potrzebujesz informacji dotyczących procedur kredytowych, nasze ekspertki z POZNAŃ-FINANSE  dobiorą BEZPŁATNIE najodpowiedniejszą i najbardziej korzystną ofertę bankową, oraz BEZ ŻADNYCH OPŁAT pomogą przebrnąć przez całą proces.

BEZPIECZNA TRANSAKCJA TYLKO Z LICENCJONOWANYM POŚREDNIKIEM.

Sylwia Kowalska
Pośrednik w obrocie nieruchomości
Licencja zawodowa nr 28521
Tel: 502 306 822
s.kowalska@poznan-nieruchomosci.com
www.poznan-nieruchomosci.com

Właścicielem ogłoszenia wraz z jej elementami jest Poznań Nieruchomości Anna Knioła. Wszelkie prawa zastrzeżone, kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Informacje zawarte na stronie internetowej nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego a dane na niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie

Oferty z tej samej kategorii