68/11074/OGS

Polska, Wielkopolskie, Poznań

Szczegóły

Cena
85000 zł
Lokalizacja
Wielkopolskie

Opis

Jeśli marzysz o miejscu, w otoczeniu przyrody, nie musisz nawet wyjeżdżać z miasta
   Przedstawiamy ofertę sprzedaży praw do korzystania z działki rekreacyjnej ROD JUTRZENKA, przy ul. Engestroma w Poznaniu o powierzchni 300m2, z nasadzeniami i oczkiem wodnym. Ogród narożnikowy usytuowany od ul. Szamarzewskiego.
   Na terenie działki, domek całoroczny o powierzchni 27m2, składający się z salonu z klimatycznym piecykiem, aneksu kuchennego i łazienki .
MEDIA:
Prąd, woda, ogrzewanie kominkowe
 
Jeśli zainteresowała Państwa powyższa nieruchomość zachęcam do kontaktu.
 
Może obowiązywać prowizja przy  zakupie wyżej opisanej nieruchomości. Zapytaj o szczegóły agenta.
Jeśli potrzebujesz informacji dotyczących procedur kredytowych, nasze ekspertki z POZNAŃ-FINANSE  dobiorą BEZPŁATNIE najodpowiedniejszą i najbardziej korzystną ofertę bankową, oraz BEZ ŻADNYCH OPŁAT pomogą przebrnąć przez całą proces.
 

BEZPIECZNA TRANSAKCJA TYLKO Z LICENCJONOWANYM POŚREDNIKIEM.
 
Sylwia Kowalska
Pośrednik w obrocie nieruchomości 
Licencja zawodowa nr 28521

Tel: 502 306 822

s.kowalska@poznan-nieruchomosci.com
www.poznan-nieruchomosci.com
 
Właścicielem ogłoszenia wraz z jej elementami jest Poznań Nieruchomości Anna Knioła. Wszelkie prawa zastrzeżone, kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Informacje zawarte na stronie internetowej nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego a dane na niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie

Oferty z tej samej kategorii