64/11074/OGS

Polska, Wielkopolskie, Grabieniec

1499000

Szczegóły

Cena
1499000 zł
Lokalizacja
Wielkopolskie

Opis

Marzysz o życiu w bliskości natury?
Jednocześnie miejscu dobrze skomunikowanym z miastem?

NIERUCHOMOŚĆ GRUNTOWA W GRABIEŃCU, BLISKO TURKU ORAZ AUTOSTRADY A2.

Oferujemy do sprzedaży grunt o pow.  1,4000 HA (nr ewidencyjny 384/8), położony niedaleko urokliwego miasta Turku i 30 min. od  autostrady A2.
Frontem działki jest droga gminna, a tylną ścianę działki stanowi Puszcza Genowefska.
Działka nie jest objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego, ani nie posiada warunków zabudowy dlatego można wybudować tutaj DOM NA MIARĘ MARZEŃ.

Teren działki jest płaski i równy w kształcie trójkąta. Na terenie nieruchomości znajdują się pozostałości po domu braci malarzy. Dla konserów starej cegły rozbiórkowej będzie to nie mała gratka- ściana salonu. obudowa kominka, ściana telewizyjna wykonane ze starej cegły dodadzą uroku nowym wnętrzom.

Dojazd do działki stanowi droga gminna.
Media: prąd i woda znajdują się w drodze.

Zapraszam na prezentację oraz do kontaktu. Chętnie udzielę więcej informacji telefonicznych.
Agenci – oferta do pobrania w MLS.

Może obowiązywać prowizja przy  zakupie wyżej opisanej nieruchomości. Zapytaj o szczegóły agenta. Jeśli potrzebujesz informacji dotyczących procedur kredytowych, nasze ekspertki z POZNAŃ-FINANSE dobiorą BEZPŁATNIE najodpowiedniejszą i najbardziej korzystną ofertę bankową, oraz BEZ ŻADNYCH OPŁAT pomogą przebrnąć przez cały proces.

BEZPIECZNA TRANSAKCJA TYLKO Z LICENCJONOWANYM POŚREDNIKIEM

Marta Górecka
Pośrednik w obrocie nieruchomościami
Licencja pośrednika 27950
Tel: 797 750 813
m.gorecka@poznan-nieruchomosci.com
www.poznan-nieruchomosci.com

Właścicielem ogłoszenia wraz z jej elementami jest Poznań Nieruchomości i Finanse Anna Knioła. Wszelkie prawa zastrzeżone, kopiowanie, rozpowszechnianie oraz
korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach
pokrewnych. Informacje zawarte na stronie internetowej nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego a dane na niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie.

Agent

Oferty z tej samej kategorii