58/11074/OLW

Polska, Wielkopolskie, Poznań

4000.2
67.8 m2

Szczegóły

Cena
4000.2 zł
Ilość pięter
6
Piętro
4
Lokalizacja
Wielkopolskie

Opis

Szukasz biura w centrum Poznania, ale przerażają Cię bezosobowe biurowce pozbawione klimatu?! Szukasz przestrzeni do twórczego działania z dobrą energią i w doskonałej lokalizacji?!  Chcesz prowadzić swoją działalność pod czytelnym adresem?! Doskonale, bo nasze biuro ma dla Ciebie miejsce idealne do prowadzenia biznesu.


Oferujemy do najmu biura w samym centrum Poznania przy Placu Wolności tuż przy Starym Rynku. Miejsce to wyjątkowe nie tylko pod względem samej lokalizacji, ale klimatu panującego na 4 piętrze naszej nieruchomości. Piękne drewniane podłogi, piękny widok z okna, ale także niezwykłe sąsiedztwo wszystko to wpływa na atrakcyjność tego miejsca. Budynek jest wyposażony w windę. Budynek dostępny 24h/dobę 7 dni w tygodniu. Na parterze budynku mieści się stanowisko pracownika ochrony. W holu na parterze mieści się tablica informacyjna, gdzie potencjalny najemca może umieścić swoje dane.

Na wynajem oferujemy 5 pokoi wraz z dostępem do części socjalnej ( kuchnia). Pokoje te posiadają niezależną toaletę na piętrze tylko dla najemców i ich pracowników lub gości.

Pod Placem Wolności jest zlokalizowany parking podziemny z możliwością wykupienia abonamentów miesięcznych. Przy najmie wszystkich pomieszczeń jest możliwość otrzymania 2 miejsc parkingowych naziemnych w okolicy budynku. 

Istnieje możliwość wynajęcia wszystkich pięciu pomieszczeń o łącznej powierzchni ok.148 m2 lub pojedynczych pokoi:

Pokój nr 401 – 2 niezależne pokoje ( jeden pokój przejściowy) o powierzchni 40,8 m2
Pokój nr 402 – o powierzchni 27 m2
Pokój nr 413 – o powierzchni 25 m2
Pokój nr 412 – o powierzchni 28,5 m2
Pokój nr 411 – o powierzchni 26,5 m2

Powierzchnia biurowa dostępna od ZARAZ!

Udzielamy bezpłatnej pomocy w wyborze najkorzystniejszego kredytu hipotecznego – doprowadzamy klienta do umowy kredytowej. Oferujemy także korzystne warunki dotyczące kosztów transakcji notarialnej. W naszym biurze pracują doradcy kredytowi – wszystko załatwisz na miejscu. 

BEZPIECZNA TRANSAKCJA TYLKO Z LICENCJONOWANYM POŚREDNIKIEM.
 
Anna Kniola
Pośrednik w obrocie nieruchomościami i doradca kredytowy Expander
Licencja zawodowa nr 18863
Tel: 530 994 143
a.kniola@poznan-nieruchomosci.com
www.poznan-nieruchomosci.com
 
Właścicielem ogłoszenia wraz z jej elementami jest Poznań Nieruchomości Anna Knioła. Wszelkie prawa zastrzeżone, kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Informacje zawarte na stronie internetowej nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego a dane na niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie

Oferty z tej samej kategorii