55/11074/OGS

Polska, Wielkopolskie, Sapowice

199080

Szczegóły

Cena
199080 zł
Lokalizacja
Wielkopolskie

Opis

Działki budowlane blisko Jeziora Strykowskiego– 20 minut od Poznania

Czy sądzisz, że to możliwe, aby po dniu wypełnionym obowiązkami i pracą, w 7 minut spacerkiem znaleźć się nad jeziorem, na czystej plaży i tam, słuchając śpiewu ptaków, zregenerować siły? Zapraszamy do Sapowic, które urzekną Cię swoją naturalnością. 

Przedstawiamy ofertę działek budowlanych  w miejscowości Sapowice – gm. Stęszew. W ofercie znajduje się  19 działek zlokalizowanych w otulinie lasu, zaledwie 400 m od Jeziora Strykowskiego. Teren według Miejscowego Planu Zagospodarowania przeznaczony jest pod zabudowę jednorodzinną. Gwarantuje to kameralność otoczenia i pewność sąsiedztwa. I to zaledwie 20 minut drogi od Poznania. 

Co możesz zyskać?

– ochronisz całkowicie swoje oszczędności przed negatywnymi skutkami wysokiej inflacji
– kupując grunt w rejonie Sapowic gwarantujesz sobie zysk w kolejnych latach – ceny gruntów w tej lokalizacji w ciągu ostatnich dwóch lat zyskały niebywale na wartości ( nawet do 100% ) i wciąż będą rosły z powodu ograniczonej ilości działek budowlanych w tym rejonie
– zyskujesz działkę z mediami oraz bezpłatny, unikalny projekt budowlany ( do wyboru 4 projekty)
– istnieje możliwość odkupu przez spółkę deweloperską w ciągu 2 – 3 latach zakupionej działki nawet z 15% zyskiem w ciągu roku lub bezpłatna pomoc w dalszej sprzedaży ( o szczegóły zapytaj dział sprzedaży)

Kilka słów o lokalizacji:

Sapowice to miejscowość w gminie Stęszew (odległość 5 km), zlokalizowana przy Jeziorze Strykowskim. Mieszkańcy Sapowic cieszą się możliwością wypoczynku na pięknej piaszczystej plaży, urządzonej jako miejsce relaksu, które zaprasza do biesiady wraz z miejscami dla piknikujących rodzin, a pobliskie drzewa przyniosą przyjemny cień. Jednocześnie lokalizacja umożliwia dostęp do pełnej infrastruktury – przedszkoli oraz szkół w Stęszewie oraz Strykowie. Bliskość trasy S5 umożliwi sprawne przemieszczanie się w wybranym kierunku – do centrum P-nia 20 min jazdy. 
Oferowane metraże działek wynoszą od 504 m2 do 599 m2. Wszystkie działki uzbrojone zostaną w prąd i wodę ( przyłącza na działce).
Wygodny dojazd drogą asfaltową oraz, jeśli potrzeba – środkami komunikacji, m.in. nowoczesnym szynobusem do stacji Strykowo z dworca Poznań Głównym, który jeździ z dużą częstotliwością. 
Ceny działek zaczynają się od 199 tys.  Elastyczny system zakupu umożliwi komfortową transakcję – zapytaj o szczegóły Biuro Sprzedaży. 
Dla Twojego komfortu oferujemy projekt domu wraz ze złożeniem wniosku o pozwolenie na budowę w cenie działki – jeśli zechcesz, zrealizujemy budowę dla Ciebie. 

Szczegóły MPZP:
– duża pow. zabudowy działki do 25% powierzchni działki – powierzchnia mieszkalna budynku do ok. 200 m2
– dopuszczona zabudowa jednorodzinna wolnostojąca, do 2 kondygnacji (11,5m) w tym poddasze użytkowe,
– dachy dwu lub wielospadowe, 

Aktualną ofertę dostępnych działek można sprawdzić na stronie: sapowice.pl

Biuro sprzedaży:

Anna Knioła
+48 530 994 143
Sonia Leszkowicz-Baczyńska
+ 48 609 686 949

Adres biura:
ul. Jasielska 14e/8 w Poznaniu – zapraszamy do telefonicznego umówienia spotkania.

W naszym biurze Eksperci kredytowi przeprowadzą Cię przez proces pozyskania finansowania.

Właścicielem ogłoszenia wraz z jej elementami jest Poznań Nieruchomości Anna Knioła. Wszelkie prawa zastrzeżone, kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Informacje zawarte na stronie internetowej nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego a dane na niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie.
Udzielamy bezpłatnej pomocy w wyborze najkorzystniejszego kredytu hipotecznego – doprowadzamy klienta do umowy kredytowej. 
 

Oferty z tej samej kategorii