43/11074/OGS

Polska, Wielkopolskie, Pąchy

330000
360 m2

Szczegóły

Cena
330000 zł
Lokalizacja
Wielkopolskie

Opis

Jeśli marzysz o działce pośród lasów i jeziora to idealna oferta dla Ciebie. Dla osób, które myślą o inwestycji to także doskonała propozycja. 

Oferowana nieruchomość gruntowa może zostać podzielona na mniejsze działki lub w całości przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną. 

Nasza nieruchomość leży w miejscowości Pąchy, zaledwie 80 km autostradą od Poznania. Pąchy to miejscowość położona w województwie Wielkopolskim wśród pięknych lasów, nad Jeziorem Pąchowskim. Piękne otoczenie, cisza i spokój daje poczucie wytchnienia od miejskiego zgiełku.

Udzielamy bezpłatnej pomocy w wyborze najkorzystniejszego kredytu hipotecznego – doprowadzamy klienta do umowy kredytowej. Oferujemy także korzystne warunki dotyczące kosztów transakcji notarialnej. W naszym biurze pracują doradcy kredytowi – wszystko załatwisz na miejscu.

BEZPIECZNA TRANSAKCJA TYLKO Z LICENCJONOWANYM POŚREDNIKIEM.

Anna Kniola

Pośrednik w obrocie nieruchomościami i doradca kredytowy Expander

Licencja zawodowa nr 18863

Tel: 530 994 143

a.kniola@poznan-nieruchomosci.com

www.poznan-nieruchomosci.com

Właścicielem ogłoszenia wraz z jej elementami jest Poznań Nieruchomości Anna Knioła. Wszelkie prawa zastrzeżone, kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Informacje zawarte na stronie internetowej nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego a dane na niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie

Oferty z tej samej kategorii