42/11074/OGS

Polska, Zachodniopomorskie, Sarbinowo

420000

Szczegóły

Cena
420000 zł
Lokalizacja
Zachodniopomorskie

Opis

Jeśli myślisz o inwestycji nad morzem lub marzy się Tobie własna nieruchomość z plażą na wyciagnięcie ręki to mamy dla Ciebie taką ofertę.
 

Do sprzedaży działka budowlana o powierzchni 627 m2 zlokalizowana zaledwie 450 metrów od plaży w miejscowości Sarbinowo. Na działce rozpoczęto budowę budynku o powierzchni 160 m2, który w zamierzeniu miał stanowić kompleks 6 apartamentów wakacyjnych.
 
Media:
– prąd
– woda
– kanalizacja – własna
 
Sarbinowo to wieś letniskowa w północno-zachodniej Polsce, położona w województwie zachodniopomorskim, w powiecie koszalińskim, w gminie Mielno, 7 km na zachód od Mielna i 17 km na północny zachód od Koszalina. Położona nad Morzem Bałtyckim, na Wybrzeżu Słowińskim.
 
Jeśli zainteresowała Ciebie na nieruchomość zapraszamy do kontaktu.

 
Udzielamy bezpłatnej pomocy w wyborze najkorzystniejszego kredytu hipotecznego – doprowadzamy klienta do umowy kredytowej. Oferujemy także korzystne warunki dotyczące kosztów transakcji notarialnej. W naszym biurze pracują doradcy kredytowi – wszystko załatwisz na miejscu. 

BEZPIECZNA TRANSAKCJA TYLKO Z LICENCJONOWANYM POŚREDNIKIEM.
 
Anna Kniola
Pośrednik w obrocie nieruchomościami i doradca kredytowy Expander
Licencja zawodowa nr 18863
Tel: 530 994 143

a.kniola@poznan-nieruchomosci.com
www.poznan-nieruchomosci.com
 
Właścicielem ogłoszenia wraz z jej elementami jest Poznań Nieruchomości Anna Knioła. Wszelkie prawa zastrzeżone, kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Informacje zawarte na stronie internetowej nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego a dane na niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie

Oferty z tej samej kategorii