40/11074/OMW

Polska, Wielkopolskie, Gniezno

800
1 Pokoje
28 m2

Szczegóły

Cena
800 zł
Ilość pięter
1
Piętro
1
Lokalizacja
Wielkopolskie
Rok budowy
1905

Opis

WYJEM MIESZKANIA 

Lokalizacja:
 
ul. Wyszyńskiego w Gnieźnie to doskonała lokalizacja, łącząca wygodę miejskiego życia z bliskością natury. Znajduje się blisko głównych dróg komunikacyjnych, ułatwiając szybki dojazd. W okolicy są sklepy, szkoły i przedszkola, co ułatwia codzienne funkcjonowanie. Dodatkowym atutem są pobliskie tereny zielone, takie jak park Generała Władysława Andersa, idealne do spacerów i rekreacji na świeżym powietrzu. To miejsce oferuje mieszkańcom wszystko, czego potrzebują do wygodnego i aktywnego życia.

Opłaty:

Czynsz: 800 zł
Woda; 70 zł
Prąd: 150 zł
Śmieci: 35 zł 

Wysokość kaucji :
1600 zł

Czas najmu: 

1 rok z możliwością przedłużenia.

Rodzaj umowy najmu:

Najem okazjonalny.

Jeśli zainteresowała Ciebie ta nieruchomość zapraszam do kontaktu.  
 

Jeśli potrzebujesz informacji dotyczących procedur kredytowych, nasze ekspertki z POZNAŃ-FINANSE  dobiorą BEZPŁATNIE najodpowiedniejszą i najbardziej korzystną ofertę bankową, oraz BEZ ŻADNYCH OPŁAT pomogą przebrnąć przez całą proces. Może obowiązywać prowizja przy  zakupie wyżej opisanej nieruchomości. Zapytaj o szczegóły agenta. 

Daria Bagrowska
Pośrednik w obrocie nieruchomościami 
Tel: 669 309 645

d.bagrowska@poznan-nieruchomosci.com 
www.poznan-nieruchomosci.com 
 
Właścicielem ogłoszenia wraz z jej elementami jest Poznań Nieruchomości i Finanse Anna Knioła SKA. Wszelkie prawa zastrzeżone, kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Informacje zawarte na stronie internetowej nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego a dane na niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie 

Oferty z tej samej kategorii