3/11074/OOS

Polska, Wielkopolskie, Poznań

12000000
3772 m2

Szczegóły

Cena
12000000 zł
Lokalizacja
Wielkopolskie

Opis

W naszym biurze wyjątkowy obiekt na sprzedaż zlokalizowany na terenie poznańskiej dzielnicy Starołęka. Obiekt cieszący się obecnie dużą popularności z uwagi na dobrą kuchnie, organizację imprez oraz lokalizację.

OPIS NIERUCHOMOŚCI

Obiekt wybudowany został  po roku 2000   i składa się z dwóch niezależnych  budynków.  Łączna powietrznia użytkowa 1 155m2. Budynki znajdują się na działkach o łącznej powierzchni 3 772 m2. Pozostałą część terenu uzupełnia parking oraz droga dojazdowa, tereny zielone, ogrodzenie, zagospodarowanie terenu, przyłącza sieci infrastruktury technicznej.

Na przedmiotowej nieruchomości mieszczą się dwa  budynki o  charakterze komercyjno- usługowym, w których obecnie prowadzą są działalności. Droga dojazdowa do przedmiotowych budynków jest wykonana z kostki brukowej.  Znajdują się także dwa parkingi oraz teren zielony z  nasadzeniami roślinnymi oraz elementami małej architektury.
 
Budynek A lokal gastronomiczny, na chwilę obecną prężnie działający z salą dla gości, częścią sanitarną dla gości, zapleczem kuchennym z pełnym wyposażeniem oraz częścią magazynową.
W zabudowie wolnostojącej , jednokondygnacyjny,  z wybudowaną wewnątrz antresolą, która stanowi dodatkową przestrzeń dla gości.
Budynek składa się z następujących pomieszczeń: sala konsumpcyjna, sala kominkowa , kuchnia, chłodnia, zmywalnia, magazyn,
przygotowalnia, komunikacja-korytarz, pomieszczenie socjalne, WC, kotłownia, pomieszczenie gospodarcze, WC męski i WC damski.
Powierzchnia użytkowa 709,34m2 .
 
Budynek B usługowy  dwukondygnacyjny , sąsiadujący z budynkiem hotelowym. Łączna powierzchnia użytkowa 446m2. Nieruchomość posiada trzy niezależne wejścia.
        Piętro nieruchomości obecnie przygotowane jest pod działalność usługową o charakterze sportowym. Sala do ćwiczeń z pełną infrastrukturą i zapleczem sanitarnym – dwie szatnie z kabinami prysznicowymi.
Powierzchnia użytkowa 193m2
       Parter to doskonała przestrzeń pod działalność usługową z branży beauty czy branżę gastronomiczną tj. kawiarnia, która stanowić będzie doskonałe uzupełnienie budynku A.  Posiada dwa niezależne wejścia.  Pomieszczenia o powierzchniach 193m2 i 60m2.

 
Jeśli interesują Państwa szczegóły dotyczące standardu wykończenia i informację techniczne zapraszamy do kontaktu.

Jeśli potrzebujesz informacji dotyczących procedur kredytowych, nasze ekspertki z POZNAŃ-FINANSE  dobiorą BEZPŁATNIE najodpowiedniejszą i najbardziej korzystną ofertę bankową, oraz BEZ ŻADNYCH OPŁAT pomogą przebrnąć przez cały proces. 

BEZPIECZNA TRANSAKCJA TYLKO Z POŚREDNIKIEM.

Sylwia Kowalska
Pośrednik w obrocie nieruchomościami
Licencja biura 18863
Tel: 502 306 822
s.kowalska@poznan-nieruchomosci.com
www.poznan-nieruchomosci.com

Właścicielem ogłoszenia wraz z jej elementami jest Poznań Nieruchomości Anna Knioła. Wszelkie prawa zastrzeżone, kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Informacje zawarte na stronie internetowej nie stanowią 

Oferty z tej samej kategorii