249/11074/OMS

Polska, Wielkopolskie, Poznań

330000
2 Pokoje
38 m2

Szczegóły

Cena
330000 zł
Ilość pięter
10
Piętro
6
Lokalizacja
Wielkopolskie
Rok budowy
1975

Opis

W naszej ofercie posiadamy 2-pokojowe mieszkanie o metrażu 38m2 na Osiedlu Bohaterów II Wojny Światowej, znajdujące się na 6 piętrze 10- piętrowego. Do mieszkanie prowadzi dodatkowy korytarz, z zamkniętą strefą, do wyłącznego korzystania. Na oknach rolety zewnętrzne. Do mieszkanie przynależy piwnica.  
To doskonała propozycja zarówno dla tych, którzy myślą o zakupie mieszkania pod inwestycję, jak i dla tych, którzy szukają miejsca do życia dla siebie. 
 
Lokalizacja 
 
Osiedle Bohaterów II Wojny Światowej znajduje się na poznańskich Ratajach, które cieszą się dużym powodzeniem wśród poznaniaków ze względu na liczne walory tej dzielnicy. Komunikacja, bliskość sklepów, szkół, przedszkoli i wszystkich ważnych do codziennego funkcjonowania ośrodków to jedna z zalet. Do samego centrum Poznania dostaniemy się w 15 minut. Bliskość terenów zielonych oraz centrów handlowych.
 
Powierzchnia pomieszczeń 

Łazienka –    3 m2 
Kuchnia –     5,5  m2 
Salon –       16 m2 
Pokój –        9 m2 
Korytarz  –    4 m2

 
 
Opłaty za mieszkanie przy zameldowaniu 1 osoby 
 
Czynsz administracyjny    370 zł
Prąd                                   200 zł / co 2 miesiące
Gaz                                     25 zł / co 2 miesiące
Podatek od nieruchomości   80 zł / 1 x w roku
 
Jeśli zainteresowała Ciebie ta nieruchomość zapraszam do kontaktu.  
 
Jeśli potrzebujesz informacji dotyczących procedur kredytowych, nasze ekspertki z POZNAŃ-FINANSE  dobiorą BEZPŁATNIE najodpowiedniejszą i najbardziej korzystną ofertę bankową, oraz BEZ ŻADNYCH OPŁAT pomogą przebrnąć przez całą proces. Może obowiązywać prowizja przy  zakupie wyżej opisanej nieruchomości. Zapytaj o szczegóły agenta. 
 
BEZPIECZNA TRANSAKCJA TYLKO Z LICENCJONOWANYM POŚREDNIKIEM. 
 
Sylwia  Kowalska 
Pośrednik w obrocie nieruchomościami 
Licencja zawodowa nr 28521 
Tel: 502306822 
s.kowalska@poznan-nieruchomosci.com 
www.poznan-nieruchomosci.com 
 
Właścicielem ogłoszenia wraz z jej elementami jest Poznań Nieruchomości i Finanse Anna Knioła SKA. Wszelkie prawa zastrzeżone, kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Informacje zawarte na stronie internetowej nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego a dane na niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie 
 

Oferty z tej samej kategorii