246/11074/OMS

Polska, Wielkopolskie, Poznań

290000
2 Pokoje
35 m2

Szczegóły

Cena
290000 zł
Ilość pięter
3
Piętro
3
Lokalizacja
Wielkopolskie

Opis

     W naszej ofercie posiadamy kompaktowe, 2 pokojowe mieszkanie o metrażu 35 m2 + 4 m2 piwnica z balkonem,  przy ul. Szamotulskiej,  znajdujące się na ostatnim piętrze, 3 piętrowego  bloku na poznańskim Grunwaldzie.

    To doskonała propozycja zarówno dla tych, którzy myślą o zakupie mieszkania pod inwestycję, jak i dla tych, którzy szukają miejsca do życia dla siebie. 
 
Lokalizacja 
 
    Przedmiotowa nieruchomość przy ul. Szamotulskiej , to Północny Grunwald, który cieszy się dużym powodzeniem wśród poznaniaków ze względu na liczne walory tej dzielnicy. Komunikacja, bliskość sklepów, szkół, przedszkoli i wszystkich ważnych do codziennego funkcjonowania ośrodków to jedna z zalet. Do samego centrum Poznania dostaniemy się w 10 minut. Do najbliższego przystanku autobusowego jest kilka metrów a do szybkiego tramwaju PST dotrzemy pieszo w 5 minut. 
 
Powierzchnia pomieszczeń 

Łazienka      2,7  m2 
Kuchnia       3,4 m2 
Salon          18,6 m2 
Sypialnia      7,0 m2 
Balkon          2,0 m2 
Piwnica        4,0 m2 
 
Informacje techniczne
 
Instalacje elektryczne 
Instalacje wod-kan 
Świtłowód ( n) 
 
Opłaty za mieszkanie ( 1 osoba)
 
Czynsz administracyjny  500 zł
Prąd                                 250 zł /2 miesiące
Gaz                                  25 zł / 2 miesiące
 
 
Jeśli zainteresowała Ciebie ta nieruchomość zapraszam do kontaktu.  
 
Jeśli potrzebujesz informacji dotyczących procedur kredytowych, nasze ekspertki z POZNAŃ-FINANSE  dobiorą BEZPŁATNIE najodpowiedniejszą i najbardziej korzystną ofertę bankową, oraz BEZ ŻADNYCH OPŁAT pomogą przebrnąć przez całą proces. Może obowiązywać prowizja przy  zakupie wyżej opisanej nieruchomości. Zapytaj o szczegóły agenta. 
 
BEZPIECZNA TRANSAKCJA TYLKO Z LICENCJONOWANYM POŚREDNIKIEM. 
 
Sylwia Kowalska 
Pośrednik w obrocie nieruchomościami
Licencja zawodowa nr 28521
Tel: 502 306 822
s.kowalska@poznan-nieruchomosci.com 
www.poznan-nieruchomosci.com 
 
Właścicielem ogłoszenia wraz z jej elementami jest Poznań Nieruchomości i Finanse Anna Knioła SKA. Wszelkie prawa zastrzeżone, kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Informacje zawarte na stronie internetowej nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego a dane na niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie 

Oferty z tej samej kategorii