24/11074/OLS

Polska, Wielkopolskie, Poznań

465000
81.42 m2

Szczegóły

Cena
465000 zł
Ilość pięter
4
Lokalizacja
Wielkopolskie

Opis

Prezentujemy lokal użytkowy o powierzchni 81,42m2  na parterze, w nowo wybudowanym bloku. Pogodny Skwer to nowe miejsce na mapie poznańskiego Grunwaldu.
Do lokalu przynależy miejsce parkingowe na ogrodzonym terenie. Wejście do lokalu bardzo dobrze wyeksponowane, nie ma konieczności wchodzenia na zamknięte osiedle. Lokal w stanie deweloperskim, możliwość przearanżowania wnętrza i dostosowania  do przyszłego profilu usługowego  np. studio ćwiczeń, gabinet lekarski, apteka, kosmetyczka, salonu masażu, stomatolog, barber, fryzjer, piekarnia, cukiernia, kawiarnia, księgarnia itd. 

Cena 465 000 zł netto
Brak PCC

UZBROJENIE TERENU:
– sieć elektryczna
– sieć wodociągowa
– siec kanalizacyjna
OPŁATY:
Koszty czynszu do wspólnoty 600 zł netto miesięcznie
Media według zużycia
 
Jeśli zainteresowała Państwa powyższa nieruchomość zachęcam do kontaktu.
 
Może obowiązywać prowizja przy  zakupie wyżej opisanej nieruchomości. Zapytaj o szczegóły agenta.
Jeśli potrzebujesz informacji dotyczących procedur kredytowych, nasze ekspertki z POZNAŃ-FINANSE  dobiorą BEZPŁATNIE najodpowiedniejszą i najbardziej korzystną ofertę bankową, oraz BEZ ŻADNYCH OPŁAT pomogą przebrnąć przez całą proces.
 

BEZPIECZNA TRANSAKCJA TYLKO Z LICENCJONOWANYM POŚREDNIKIEM.
 
Sylwia Kowalska
Nr. Licencji 28521

Tel: 502 306 822

s.kowalska@poznan-nieruchomosci.com
www.poznan-nieruchomosci.com
 
Właścicielem ogłoszenia wraz z jej elementami jest Poznań Nieruchomości Anna Knioła. Wszelkie prawa zastrzeżone, kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Informacje zawarte na stronie internetowej nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego a dane na niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie

Oferty z tej samej kategorii