208/11074/OMS

Polska, Wielkopolskie, Poznań

599000
2 Pokoje
53.72 m2

Szczegóły

Cena
599000 zł
Ilość pięter
7
Piętro
4
Lokalizacja
Wielkopolskie
Rok budowy
2011

Opis

Tego adresu zapewne nie musimy reklamować – MARCELIŃSKA ATANER. 
Miejsce pożądane zarówno do mieszkania, jak i pod kątem inwestycyjnym. Infrastruktura oraz oferta samego osiedla naprawdę robi wrażenie.  Osoby aktywne i rodziny z dziećmi znajdą coś dla siebie.  Zapraszam do zapoznania się z opisem nieruchomości. 

Nasze mieszkanie mieści się na 4 piętrze ( budynek 7 piętrowy ) w bloku ATANERA z 2011 roku. Na samym wejściu zachwyca przestronny, nowocześnie wykończony hol oraz klatka schodowa.  Prezentowane mieszkanie ma powierzchnię 53,72 m2 i składa się z dwóch niezależnych pokoi – każdy ma wyjście ma przestronny prawie 11 m2 balkon z ekspozycją na zachodnią stronę świata, niezależnej kuchni, łazienki z oknem oraz korytarza. W bloku znajduje się także wózkarnia i rowerownia. Marcelińska to doskonałe miejsce do życia. Osiedle zapewnia wszystko to co jest niezbędne do codziennego funkcjonowania a nawet znacznie więcej. W bloku, który mieści się na przeciwko naszej nieruchomości znajduje się hala sportowa, sala do fitness/jogi, siłownia, bawialnia, sala wykładowa i inne. Wszystko to dostępne za darmo dla mieszkańców osiedla. Kilkanaście metrów od naszej nieruchomości znajdują się tereny zielone – Lasek Marceliński. To doskonałe miejsce dla aktywnych biegaczy, teren spacerowy dla rodzin z dziećmi czy spacery z psem. 
Miejsce parkingowe mieści się na terenie osiedla – oddzielone dla mieszkańców szlabanem. 

Opis mieszkania….

Salon – 17,3 m2
Pokój 1 – 13,9 m2
Kuchnia – 11,1 m2
Łazienka – 4,3 m2
Korytarz/hol – 8,5 m2
Balkon – 10,7 m2

Opłaty za mieszkanie….

Czynsz – 670 zł ( dla 4-osobowej rodziny ) w skład wchodzi ogrzewanie, zaliczka na wodę, śmieci, administracja, winda )
Prąd – 240 zł/2 miesiące
Światłowód – INEA,ORANGE

Najważniejsze informacje o nieruchomości….

– okna plastikowe – ekspozycja salonu zachodnia
– budynek zbudowany został z cegły ceramicznej
– w budynku dostępna wózkarnia, rowerownia
– na osiedlu dostępna za darmo hala sportowa, bawialnia, sala wykładowa i inne

Jeśli zainteresowała Państwa powyższa nieruchomość zachęcam do kontaktu. 


Udzielamy bezpłatnej pomocy w wyborze najkorzystniejszego kredytu hipotecznego – doprowadzamy klienta do umowy kredytowej. Oferujemy także korzystne warunki dotyczące kosztów transakcji notarialnej. W naszym biurze pracują doradcy kredytowi – wszystko załatwisz na miejscu. 


BEZPIECZNA TRANSAKCJA TYLKO Z LICENCJONOWANYM POŚREDNIKIEM.
 
Anna Kniola
Pośrednik w obrocie nieruchomościami i doradca kredytowy Expander
Licencja zawodowa nr 18863
Tel: 530 994 143
a.kniola@poznan-nieruchomosci.com
www.poznan-nieruchomosci.com
 
 Właścicielem ogłoszenia wraz z jej elementami jest Poznań Nieruchomości Anna Knioła. Wszelkie prawa zastrzeżone, kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Informacje zawarte na stronie internetowej nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego a dane na niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie

Oferty z tej samej kategorii