2/11074/OOS

Polska, Wielkopolskie, Wągrowiec

2700000
12124 m2

Szczegóły

Status
Sprzedane
Typ nieruchomości
Obiekty
Cena
2700000 zł
Ilość pięter
1
Lokalizacja
Wielkopolskie
Rok budowy
2011

Opis

W naszym biurze wyjątkowy obiekt na sprzedaż zlokalizowany na terenie miasta Wągrowiec tuż przy obwodnicy miasta- u zbiegu ulic Straszewskiej i 11 listopada. Obiekt cieszący obecnie dużą popularności z uwagi na dobrą kuchnie, organizację imprez oraz lokalizację, która z jednej strony jest dobrze skomunikowana z miastem oraz okolicznymi miejscowościami co zachęca podróżnych oraz miejscem pełnym uroku z uwagi na linię brzegową Rzeki Wełna.

Nasza nieruchomość wybudowana w roku 2011 leży na działce o powierzchni 1,2124ha ( 12 124 m2) z linią brzegową Rzeki Wełna i składa się :

Budynek usługowy – powierzchnia 68 m2 z częścią socjalną obecnie wynajmowany

Budynek gastronomiczny obecnie czynny 236 m2 z salą dla gości, częścią sanitarną dla gości, zapleczem kuchennym z pełnym wyposażeniem oraz częścią magazynową

Zarybiony staw z możliwością łowienia

Wędzarnia wraz z pomieszczeniami magazynowymi

Część zieleni ozdobnej i część ogrodowa

Parkingi

Obecny obiekt gastronomiczny można rozbudować o kolejne sale.

Na terenie posesji znajduje się także ferma danieli oraz owce stanowiące obecnie atrakcje dla gości.  Obiekt gastronomiczny jest czynny i przynosi zyski, właściciel sprzedaje obiekt z uwagi na przejście na emeryturę.

Budynek gastronomiczny: obiekt zostaje sprzedawany z całym wyposażeniem znajdującym się zarówno w sali dla gości, jak i części kuchenno-magazynowej. Budynek jednokondygnacyjny bez podpiwniczenia z dachem dwuspadowym, krytym dachówką ceramiczną. Budynek składa się z poszczególnych pomieszczeń: sala konsumpcyjna, kuchnia, chłodnia, zmywalnia, magazyn,

przygotowalnia, komunikacja-korytarz, pomieszczenie socjalne, WC, kotłownia, pomieszczenie gosp., WC dla niepełnosprawnych, WC męski i WC damski. Obiekt jest wyposażony w zasilanie awaryjne – agregaty prądotwórcze.

Niezależny budynek o powierzchni 68 m2 – obecnie wynajmowany na salon kuchni. Sala główna oraz pomieszczenie socjalne z toaletą.

Staw – obecnie zarybiony i czynna hodowla wraz z wędzarnia oraz częścią do magazynowania ryb w okresie zimowym. Staw o powierzchni 0, 2650 ha oraz pojemności 5300 m3.

Tarasy – utwardzone kostką brukową – powierzchni dojść i tarasów 164 m2

Parkingi  – utwardzone kostką brukową ok.400 m2

 

Media na działce:

– instalacja wodociągowa miejska,

– kanalizacja sanitarna miejska – na terenie nieruchomości znajduje się przydomowa przepompowania ścieków połączona z instalacją miejską,

– indywidualne ogrzewanie budynku z kotłowni na paliwo stałe – docelowo możliwe ogrzewanie gazowe z sieci

Podana kwota jest ceną netto do której należy doliczyć 23% VAT. 

Jeśli zainteresowała Państwa ta nieruchomości i interesuje Państwa więcej informacji technicznych zapraszam do kontaktu i prezentacji. 

 

Udzielamy bezpłatnej pomocy w wyborze najkorzystniejszego kredytu hipotecznego – doprowadzamy klienta do umowy kredytowej. Oferujemy także korzystne warunki dotyczące kosztów transakcji notarialnej. W naszym biurze pracują doradcy kredytowi – wszystko załatwisz na miejscu. 

BEZPIECZNA TRANSAKCJA TYLKO Z LICENCJONOWANYM POŚREDNIKIEM.

 

Anna Kniola

Pośrednik w obrocie nieruchomościami i doradca kredytowy Expander

Licencja zawodowa nr 18863<b

Tel: 530 994 143

a.kniola@poznan-nieruchomosci.com

www.poznan-nieruchomosci.com

 

Właścicielem ogłoszenia wraz z jej elementami jest Poznań Nieruchomości Anna Knioła. Wszelkie prawa zastrzeżone, kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Informacje zawarte na stronie internetowej nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego a dane na niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie

Oferty z tej samej kategorii