190/11074/OMS

Polska, Wielkopolskie, Więckowice

329000
3 Pokoje
86.7 m2

Szczegóły

Cena
329000 zł
Ilość pięter
1
Lokalizacja
Wielkopolskie
Rok budowy
1955

Opis

Jeśli szukasz miejsca do życia poza miastem z dodatkową przestrzenią na relaks w postaci ogródka to mamy dla Ciebie doskonałą ofertę.

W ofercie posiadamy mieszkanie zlokalizowane w miejscowości Więckowice gmina Dopiewo. Miejscowość jest położona na trasie Poznań-Buk zaledwie 20 km od granic Poznania. Niebywałą atrakcją jest piękna okolica oraz pięknie czyste jezioro w Niepruszewie, które znajduje się w odległości zaledwie 6 km od naszej nieruchomości.

Kilka słów o nieruchomości….

Lokal mieszkalny o powierzchni ok. 87 m2 mieści się w zabudowie 8 lokalowej przy ulicy Jeziornej w Więckowicach. Lokal składa się z łazienki, niezależnej kuchni, salonu z kominkiem oraz dwóch pokoi na poddaszu. Do lokalu przynależy ogródek o powierzchni 70 m2 oraz wolnostojący garaż ( 5mxm3m) . Wraz z lokalem sprzedawana jest także działka o powierzchni 532 m2 do dowolnej aranżacji i zagospodarowania.

W 2019 roku w lokalu przeprowadzono kapitalny wraz z wymianą dachu. Na dachu położono dachówkę karpiówkę a poddasze ocieplono. Wykonano też kapitalny remont łazienki oraz kuchni. Mieszkanie jest gotowe do wprowadzenia i nie wymaga żadnych nakładów finansowych. Dodatkową zaletą dla rodzin z dziećmi jest fakt, że szkoła mieści się zaledwie kilkanaście kroków od naszej nieruchomości ( po drugiej stronie ulicy).

Najważniejsze informację dotyczące nieruchomości:


– szambo nowe – wymienione w maju 2021 roku
– generalny remont w 2019 roku

– ogrzewanie gazowe – nowy piec na gwarancji firmy Bosh – gazowy 2-funkcyjny

– w salonie znajduję się kominek, który w chłodniejsze dni dodaje ciepła, ale także przytulności

– okna PCV oraz dachowe-drewniane

– materiał konstrukcyjny – cegła

Opłaty za media:

– czynsz do spółdzielni ( spółdzielnia Konarzewo ) – 330 zł/4 osoby – szambo, fundusz remontowy, administracja

– prąd – 150 zł/miesiąc

– gaz – 300 zł /miesiące zimowe; 80 zł/miesiące letnie miesięcznie

– woda – 100 zł/2 miesiące

Jeśli zainteresowała Ciebie ta nieruchomość zapraszamy do kontaktu.

Udzielamy bezpłatnej pomocy w wyborze najkorzystniejszego kredytu hipotecznego – doprowadzamy klienta do umowy kredytowej. Oferujemy także korzystne warunki dotyczące kosztów transakcji notarialnej. W naszym biurze pracują doradcy kredytowi – wszystko załatwisz na miejscu.

BEZPIECZNA TRANSAKCJA TYLKO Z LICENCJONOWANYM POŚREDNIKIEM.

Anna Kniola


Pośrednik w obrocie nieruchomościami i doradca kredytowy Expander

Licencja zawodowa nr 18863

Tel: 530 994 143

a.kniola@poznan-nieruchomosci.com

www.poznan-nieruchomosci.com

Właścicielem ogłoszenia wraz z jej elementami jest Poznań Nieruchomości Anna Knioła. Wszelkie prawa zastrzeżone, kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Informacje zawarte na stronie internetowej nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego a dane na niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie

Oferty z tej samej kategorii