19/11074/OOW

Polska, Wielkopolskie, Poznań

30000
709.34 m2

Szczegóły

Status
Sprzedane
Cena
30000 zł
Ilość pięter
1
Lokalizacja
Wielkopolskie
Rok budowy
2000

Opis

W naszym biurze wyjątkowy obiekt do wynajęcia,  zlokalizowany na terenie poznańskiej dzielnicy Starołęka. Obiekt cieszący się dużą popularności z uwagi na dobrą kuchnie, organizację imprez oraz lokalizację.

Obecnie w budynku znajduje się  prężnie działający lokal gastronomiczny z salą dla gości, częścią sanitarną dla gości, zapleczem kuchennym z pełnym wyposażeniem oraz częścią magazynową. Charakter działalności może zostać zmieniony.
W zabudowie wolnostojącej , jednokondygnacyjny,  z wybudowaną wewnątrz antresolą, która stanowi dodatkową przestrzeń dla gości.
Budynek składa się z następujących pomieszczeń: sala konsumpcyjna, sala kominkowa , kuchnia, chłodnia, zmywalnia, magazyn,
przygotowalnia, komunikacja-korytarz, pomieszczenie socjalne, WC, kotłownia, pomieszczenie gospodarcze, WC męski i WC damski.
Powierzchnia użytkowa 709,34m2 .

Droga dojazdowa do przedmiotowego budynku jest wykonana z kostki brukowej.  Znajdują się także dwa parkingi oraz teren zielony z  nasadzeniami roślinnymi oraz elementami małej architektury.

UZBROJENIE TERENU:

– sieć elektryczna

– sieć wodociągowa

– siec kanalizacyjna

– siec gazowa

OPŁATY:

Koszty najmu 30 000zł netto miesięcznie

Kaucja w wysokości jednokrotnego kosztu czynszu.

Media według zużycia

Jeśli interesują Państwa szczegóły dotyczące standardu wykończenia i informację techniczne zapraszamy do kontaktu.

BEZPIECZNA TRANSAKCJA TYLKO Z POŚREDNIKIEM.

Sylwia Kowalska
Pośrednik w obrocie nieruchomościami
Licencja pośrednika 28521
Tel: 502 306 822
s.kowalska@poznan-nieruchomosci.com
www.poznan-nieruchomosci.com

Właścicielem ogłoszenia wraz z jej elementami jest Poznań Nieruchomości Anna Knioła. Wszelkie prawa zastrzeżone, kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Informacje zawarte na stronie internetowej nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego a dane na niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie

Oferty z tej samej kategorii