188/11074/OMS

Polska, Wielkopolskie, Łopuchowo

149000
2 Pokoje
50 m2

Szczegóły

Cena
149000 zł
Ilość pięter
1
Lokalizacja
Wielkopolskie

Opis

REZERWACJA

Poszukujesz przytulnego mieszkania z dala od dużego miasta ?
Doskonale ,bo mamy dla Ciebie nieruchomość w Łopuchowie , miejscowości położonej 7 km na północny wschód od Murowanej Gośliny, dwoma przystankami kolejowymi: Łopuchowo i Łopuchowo Osiedle, zatrzymują się na nich pociągi Kolei Wielkopolskich relacji Poznań Główny – Gołańcz .

Prezentowane mieszkanie znajduje się na parterze,  2 kondygnacyjnego budynku o powierzchni 50 m2. Nasza nieruchomość składa się z salonu  o powierzchni 25,40 m2 oraz pokoju dziecięcego o powierzchni 7,80 m2, łazienki z wanną o metrażu 3,40 m2, kuchni w kształcie litery L o powierzchni 9,10m2 i przedpokój o powierzchni 4,00 m2.

 Z salonu jest bezpośrednie widok na przynależny do mieszkania ogródek z wymurowanym grillem.  W kuchnią znajduje się pralka.  Ekspozycja okien w salonie od strony południowej. Budynek umiejscowiony na ogrodzonym terenie, z miejscami parkingowymi dla mieszkańców.

Opłaty związane z mieszkaniem przy 3 osobach:
– czynsz administracyjny 500 zł ( zaliczka na wodę, śmieci, ogrzewanie )<br style="-webkit-tap-highlight-color: transparent;

box-sizing: border-box;font-variant-ligatures: normal;font-variant-caps: normal;

orphans: 2;text-align:start;widows: 2;-webkit-text-stroke-width: 0px;

text-decoration-thickness: initial;text-decoration-style: initial;text-decoration-color: initial;

word-spacing:0px”>– opłata za prąd – 200 zł/2 miesiące<br
– światłowód INEA<br

Termin wydania – od zaraz

Udzielamy bezpłatnej pomocy w wyborze najkorzystniejszego kredytu hipotecznego – doprowadzamy klienta do umowy kredytowej. Oferujemy także korzystne warunki dotyczące kosztów transakcji notarialnej. W naszym biurze pracują doradcy kredytowi – wszystko załatwisz na miejscu.<br style="-webkit-tap-highlight-color: transparent;

box-sizing: border-box;font-variant-ligatures: normal;font-variant-caps: normal;

orphans: 2;text-align:start;widows: 2;-webkit-text-stroke-width: 0px;

text-decoration-thickness: initial;text-decoration-style: initial;text-decoration-color: initial;

word-spacing:0px”>
BEZPIECZNA TRANSAKCJA TYLKO Z POŚREDNIKIEM.<br

Sylwia Kowalska
Pośrednik w obrocie nieruchomościami.
Licencja biura 18863
Tel: 502 306 822
s.kowalska@poznan-nieruchomosci.com
www.poznan-nieruchomosci.com

Właścicielem ogłoszenia wraz z jej elementami jest Poznań Nieruchomości Anna Knioła. Wszelkie prawa zastrzeżone, kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Informacje zawarte na stronie internetowej nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego a dane na niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie.

Oferty z tej samej kategorii