18/11074/OLS

Polska, Wielkopolskie, Sady

115284
22.17 m2

Szczegóły

Cena
115284 zł
Ilość pięter
3
Lokalizacja
Wielkopolskie
Rok budowy
2022

Opis

Przedstawiamy doskonałą ofertę dla osób poszukujących lokali usługowych na nowo budowanym osiedlu „Orzechowa Osada” – Ulica Kasztanowa, Kobylniki. Obecnie powstaję pierwszy z 4 bloków mieszkalnych ( łącznie 160 mieszkań).

Jeśli szukasz dobrego adresu dla prowadzenia swojego biznesu – zapraszamy do Orzechowej Osady w Kobylnikach. Powstaje tutaj nowe osiedle, ktorego pierwszy etap właśnie pnie się w górę.

W ramach 3-piętrowego bloku oferujemy Tobie 19 lokalu usługowych o metrażach od 22 m2 do 54 m2. Istnieje mozliwość połączenia lokali w jeden większy.

Dla wygody Twojej oraz Klientów polecamy miejsca postojowe naziemne w cenie 5000 zl lub garaż w bryle budynku na poziomie 0 w kwocie 35 000 zł. 

Lokale posiadają ekspozycję okien i wejście z ulicy, wyposażone zostały w rolety zewnętrzne (opcja sterowania elektrycznego).  Wysokość pomieszczeń to 3m.
W każdym lokalu będzie podlączenie gniazda internetowego. Uklad pomieszczenia to open space części uslugowej,  pomieszczenie socjalne i WC. 

Teren osiedla i części wspólne będą atrakcyjnie zagospodarowane poprzez donice z zielenią, urządzone ścieżki, kostkę na chodniku i plac zabaw na terenie osiedla. 
W ramach I etapu powstanie 45 lokali mieszkalnych, a w kolejnych etapach ta liczba podwoi się. 

Lokale będą gotowe do odbioru od 01. lipca 2022 r.

Podane ceny są cenami netto, do których należy doliczyć 23% vat.

Lokalizacja:
Inwestycja znajduje się w Kobylnikach, miejscowości położonej 16 km na północny zachód od Poznania. Blok zlokalizowany jest w zacisznej okolicy z niską zabudową domów jednorodzinnych, u zbiegu ulic Orzechowej i Kasztanowej.
Orzechowa Osada znajduje się blisko terenów zielonych oraz tras rowerowych, które zachęcają do rekreacji na świeżym powietrzu. Dodatkową atrakcją jest znajdujący się w Kobylnikach pałac w stylu neorenesansowym z 1900 roku oraz Jezioro Kierskie, które jest popularnym miejscem spotkań miłośników sportów wodnych, a także cieszy się opinią jednego z najczystszych jezior w rejonie. (zdjęcia tych obiektów)
Kobylniki to idealna lokalizacja dla wymagających osób, ceniących sobie stały kontakt z miastem i jego atrakcjami, jednocześnie potrzebującymi odpoczynku od zgiełku ulic i wyciszenia w otoczeniu przyrody. Kobylniki posiadają bardzo dobrze rozwiniętą sieć komunikacyjną, a pobliskie Sady, Tarnowo Podgórne oraz Baranowo oferują rozbudowaną infrastrukturę z usługami niezbędnymi do komfortowego życia z rodziną. Bliskość trasy S11 w kierunku Obornik czy Poznania ucieszy miłośników dalszych wypadów weekendowych.
Z Poznania do Kobylnik dostaniemy się także komunikacją miejską linii 821.

Finansowanie:

Zakup mieszkania jest ważnym, ale niełatwym procesem, doskonale o tym wiemy. Dlatego zapewniamy Państwu kompleksową i rzetelną obsługę całego procesu zakupowego. Gwarantujemy współpracę ze sprawdzonymi i rzetelnymi ekspertami finansowymi, którzy pozostają do Państwa dyspozycji w naszych biurach sprzedaży. Nasi doradcy kredytowi:
· współpracują z kilkunastoma bankami na polskim rynku,
· pośredniczą w udzielaniu kredytów hipotecznych,
· umożliwiają porównanie ofert kredytowych różnych banków oraz negocjują z nimi warunki cenowe,
· zaproponują kredyt dopasowany dokładnie do Państwa potrzeb i możliwości,
· zapewnią pomoc przy skompletowaniu wymaganej dokumentacji

Biuro sprzedaży inwestycji Orzechowa Osada

Zapraszamy na stronę inwestycji

Anna Knioła
Licencja zawodowa nr 18863
+ 48 530 994 143

Sonia Leszkowicz-Baczyńska
Licencja zawodowa nr 26698
+48 609 686 949

Właścicielem ogłoszenia wraz z jej
elementami jest Poznań Nieruchomości Anna Knioła. Wszelkie prawa zastrzeżone,
kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w
jakikolwiek sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami
ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Informacje
zawarte na stronie internetowej nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu
Cywilnego a dane na niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą
ulec zmianie

Oferty z tej samej kategorii