166/11074/OMS

Polska, Wielkopolskie, Poznań

479000
4 Pokoje
86 m2

Szczegóły

Status
Sprzedane
Typ nieruchomości
Mieszkania
Cena
479000 zł
Ilość pięter
2
Lokalizacja
Wielkopolskie

Opis

Szukasz nieruchomości do której możesz się wprowadzić bez dodatkowych nakładów? Zależy Tobie na prywatności i bezpieczeństwie? Chcesz mieszkać poza miastem, ale mieć wszystko w zasięgu ręki? 

Doskonale, bo mamy dla Ciebie taką nieruchomość.

Nasza nieruchomość  zlokalizowana jest w podpoznańskich Plewiskach zaledwie 10 km od ścisłego centrum Poznania. Same Plewiska to miejsce, które zapewnia pełną infrastrukturę jak szkoły, przedszkola, sklepy i inne niezbędne do codziennego funkcjonowania instytucje. Sama miejscowość jest też świetnie skomunikowana z innymi miejscowościami oraz Poznaniem – bliskość S5 oraz autostrady A2 zapewnia szybkie przemieszczanie się w różnych kierunkach.

Nasza nieruchomość mieści się w zabudowie szeregowej  8 lokalowej i zlokalizowana jest na ulicy Szkolnej. Lokalizacja ta zapewnia większą prywatność zarówno będąc blisko wszystkich niezbędnych do codziennego funkcjonowania miejsc takich jak szkoły, sklepy czy przystanki komunikacji miejskiej. Nasz szereg znajduje się na zamkniętych osiedlu, do którego dostęp mają jedynie mieszkańcy. Na teren osiedla wjeżdża się zamykaną na pilota bramą a każdy z mieszkańców ma zapewnione dwa miejsca parkingowe. Kameralny charakter osiedla oraz zamknięty teren wpływa na bezpieczeństwo mieszkańców. Inwestycja została oddana do użytkowania w 2015 roku.

Kilka słów o samej nieruchomości…

Nasza nieruchomość znajduje się na skraju szeregowca i ma powierzchnię ok. 89 m2. Do lokalu przynależy zagospodarowany ogródek o powierzchni ok.50 m2 zlokalizowany na froncie budynku. Nieruchomość jest ogrodzona i posiada własną furtkę. Wchodząc do nieruchomości w przedsionku znajdziemy dużą przestronną szafę w zabudowie, w której oprócz miejsca do składowania rzeczy znajduje się piec gazowy oraz liczniki. Wprost z przedsionka wchodzimy do przestronnego salonu z aneksem kuchennym. Na parterze znajduje się też WC wraz z miejscem na pralkę. Pod schodami znajdziemy schowek na przechowywanie szpargałów.

Przedsionek 3,43 m2
Pokój dzienny z aneksem kuchennym 18,75 m2
Korytarz  6,68 m2
WC  2,61 m2

Na piętrze naszej nieruchomości znajdują się dwie sypialnie i przestronna łazienka z prysznicem.

Pokój 1 11,6 m2
Pokój 2  9,35 m2
Łazienka  3,77 m2
Korytarz i schody 7,42 m2

Na poddaszu został także urządzony i wykończony pokój. Może służyć jako dodatkowa sypialnia, pokój dziecięcy lub gabinet.

Pokój  8,22 m2
Schody wewnętrzne 3,15 m2

Mieszkanie jest w stanie idealnym. Nie wymaga żadnych dodatkowych nakładów.

Media:
PRĄD
WODA
KANALIZACJA
GAZ
TV I INTERENET

Opłaty związane z nieruchomością ( opłaty mają charakter poglądowy i zależą od stopnia zużycia):

Prąd – 150 zł/2 miesiące
Gaz – 220 zł/2 miesiące
Woda – 130 zł/ 2 miesiące
Podatek od nieruchomości – 128 zł/rok
Czynsz do wspólnoty ( fundusz remontowy, śmieci, sprzątanie części wspólnych ) 130 zł/miesięcznie

Jeśli zainteresowała Państwa ta nieruchomość lub interesują Was szczegóły zapraszamy do kontaktu. 

Udzielamy bezpłatnej pomocy w wyborze najkorzystniejszego kredytu hipotecznego – doprowadzamy klienta do umowy kredytowej. Oferujemy także korzystne warunki dotyczące kosztów transakcji notarialnej. W naszym biurze pracują doradcy kredytowi – wszystko załatwisz na miejscu. 

BEZPIECZNA TRANSAKCJA TYLKO Z LICENCJONOWANYM POŚREDNIKIEM.
 
Anna Kniola
Pośrednik w obrocie nieruchomościami
Licencja zawodowa nr 18863
Tel: 530 994 143
a.kniola@poznan-nieruchomosci.com
www.poznan-nieruchomosci.com
 
Właścicielem ogłoszenia wraz z jej elementami jest Poznań Nieruchomości Anna Knioła. Wszelkie prawa zastrzeżone, kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Informacje zawarte na stronie internetowej nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego a dane na niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie

Oferty z tej samej kategorii