155/11074/OMS

Polska, Wielkopolskie, Czapury

345000
3 Pokoje
51.49 m2

Szczegóły

Status
Sprzedane
Typ nieruchomości
Mieszkania
Cena
345000 zł
Ilość pięter
1
Lokalizacja
Wielkopolskie
Rok budowy
2011

Opis

Marzysz o swoim nowym miejscu na ziemi, gdzie po całym dniu pracy będziesz mógł się zrelaksować w przydomowym ogrodzie? Przerażają Ciebie remonty lub nie masz na nie czasu? Marzysz o mieszkaniu nie wymagającym remontów i dodatkowych nakładów?

Twoje marzenia mogę się spełnić i to już teraz. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą kompaktowego 3 pokojowego mieszkania z pięknym, zagospodarowanym w pełni ogródkiem w podpoznańskich Czapurach zaledwie 15 minut od centrum Poznania. Mieszkanie mimo 51,50 m2 zostało zaprojektowane w bardzo ergonomiczny sposób. Przebywając w mieszkaniu ma się wrażenie, że ma ono znacznie większą powierzchnię. Na uwagę zasługuje także bardzo dobrze przemyślany system zabudów – zabudowa korytarza oraz zabudowa łazienki, które stanowią doskonałe miejsce do składowania. Na szczególną uwagę zasługuję także przydomowy ogród o powierzchni 75 m2 w pełni zagospodarowany. Wieloletnia roślinność sprawia, że ogród to miejsce bardzo intymne i przytulne. Z salonu wychodzimy na duży i przestronny taras wyłożony deską kompozytową. To doskonałe miejsce na rodzinne biesiady i spotkania z przyjaciółmi. Na ogrodzie znajduję się także domek narzędziowy, w którym pomieścić można wszystkie ogrodowe narzędzia oraz rowery.

A teraz kilka słów o wnętrzach….

Wchodząc do mieszkania znajdziemy się w przestronnych hollu o powierzchni 7,66 m2, w którym w doskonały sposób wykorzystano powierzchnię, zabudowując jedną ścianę szafą, w której pomieści się nie tylko wierzchnia odzież, ale także inne szpargały. Z hollu wchodzimy bezpośrednio do pokoi oraz łazienki. Ta ostatnia ma powierzchnię 5,26 m2 i wyposażona jest w wannę. W niej także znajdziemy zabudowę, w której ukrył się nie tylko piec gazowy, pralka ale także znalazło się mnóstwo miejsca na akcesoria łazienkowe oraz na środki chemiczne i higieniczne. Zapraszam do pokoju, który znajduje się od wschodniej strony tuż przy drzwiach wejściowych z zewnątrz – powierzchnia 9,69 m2, tutaj także znajdziemy szafę w zabudowie.  Pozostałe pokoje salon z aneksem kuchennym oraz obecna sypialnia mają okna wprost wychodzące na przydomowy ogród. Sypialnia o powierzchni 9,51 m2 z szafą w zabudowie oraz salon z aneksem kuchennym o powierzchni 19,37 m2 – kuchnia w pełni wyposażona.

Dodatkowe zalety:

– w pełni wyposażona kuchnia
– stała zabudowa w korytarzu, salonie, łazience, pokój oraz sypialnia
– pralka pozostaje na wyposażeniu mieszkania
– okna w okleinie drewnopodobnej
– sterownik elektryczny do pieca gazowego
– rolety zewnętrzne sterowane elektrycznie
– domek narzędziowy w ogrodzie
– instalacja alarmowa

Opłaty

– prąd ok.200 zł/2 miesiące
– gaz – zimą 250 zł/miesięcznie; lato 50 zł/miesięcznie
– woda – 130 zł/3 miesiące
– szambo – 150 zł/miesięcznie ( w przyszłym roku planuję się podłączenie pod kanalizację – trwa budowa przepompowni)

Dostępność mieszkania od września 2020 roku.

Kilka słów o samej miejscowości…

Czapury to mała miejscowość położona na południe od Poznania  zaledwie 11 km od centrum miasta. Przez ostatnie lata poprzez dużą aktywność deweloperów na tym terenie miejscowość bardzo się rozbudowała i tym samym rozwinęła pod względem infrastruktury. To doskonałe miejsce do zamieszkania. Bliskość szkół, przedszkoli, komunikacji oraz innych potrzebnych do codziennego funkcjonowania miejsc sprawia, że to doskonałe miejsce do życia.

Zapraszamy na prezentację nieruchomości w ramach DNI OTWARTYCH, które odbędą się 27 lipca 2020 w godzinach 16.00-18.00. Zadzwoń do agenta i umów się na konkretną godzinę.

Udzielamy bezpłatnej pomocy w wyborze najkorzystniejszego kredytu hipotecznego – doprowadzamy klienta do umowy kredytowej. Oferujemy także korzystne warunki dotyczące kosztów transakcji notarialnej. W naszym biurze pracują doradcy kredytowi – wszystko załatwisz na miejscu. 

BEZPIECZNA TRANSAKCJA TYLKO Z LICENCJONOWANYM POŚREDNIKIEM.
 
Anna Kniola
Pośrednik w obrocie nieruchomościami
Licencja zawodowa nr 18863
Tel: 530 994 143
a.kniola@poznan-nieruchomosci.com
www.poznan-nieruchomosci.com
 
Właścicielem ogłoszenia wraz z jej elementami jest Poznań Nieruchomości Anna Knioła. Wszelkie prawa zastrzeżone, kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Informacje zawarte na stronie internetowej nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego a dane na niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie
 

Oferty z tej samej kategorii