151/11074/OMS

Polska, Wielkopolskie, Poznań

760000
4 Pokoje
107.9 m2

Szczegóły

Status
Sprzedane
Typ nieruchomości
Mieszkania
Cena
760000 zł
Ilość pięter
2
Lokalizacja
Wielkopolskie
Rok budowy
2021

Opis

ZAMIESZKAJ W POZNANIU Z WIDOKIEM NA LAS
 
WILLE BUKOWSKA

To osiedle dwukondygnacyjnych obszernych domów miejskich w Poznaniu. Każdy z budynków mieści cztery mieszkania. Do każdego z mieszkań przynależy obszerny ogród wraz z tarasem. taras wraz z ogrodem.
 Wille Bukowska to osiedle premium, skierowane do wymagających klientów. Wysoką jakość odzwierciedlają nie tylko użyte materiały, ale również urbanistyka strefy mieszkalnej  i jej zagospodarowanie. Do dyspozycji mieszkańców oddajemy prywatny las ze ścieżkami biegowymi, placem zabaw i polaną do wypoczynku.

DWA TYPY MIESZKAŃ

Naszym klientom proponujemy dwa typy mieszkań. Jest to szesnaście lokali o powierzchni 108 m2 oraz trzydzieści dwa lokale o powierzchni ponad 134 m2.
Wszystkie mieszkania posiadają osobne wejście, mają dwie kondygnacje i posiadają 4 lub 5 pokoi oraz ogród o powierzchni od 60 do 170 m2.

STANDARD WYKOŃCZENIE

Na szczególną uwagę zasługuje wysoki standard wykończenia lokali. Standard wykończenia obejmuje m.in.:

Pomieszczenia o wysokości ponad 3 metry,
2 miejsca postojowe w cenie lokalu,
Zagospodarowany ogród – trawnik wraz roślinami,
Taras z deski kompozytowej,
Drewniane płoty z pergolami,
Zewnętrzne rolety elektrycznie sterowane we wszystkich oknach,
Ogrzewanie podłogowe na parterze oraz w łazienkach,
Okna PCV profil 7-komorowy z pakietem 3-szybowym. W salonie drzwi tarasowe w systemie podnoszonoprzesuwnym HST,
Mała architektura oraz rośliny przy wejściach do domów

LOKALIZACJA

Osiedle jest położone w jednej z najatrakcyjniejszych części Poznania u zbiegu ulic Sławińskiej i Bukowskiej. W pobliżu znajduje się rozległy obszar zielony oraz osiedle willi jednorodzinnych tzw. Osiedle Bajkowe.
To lokalizacja dla osób ceniących ciszę i spokój bez konieczności rezygnacji z uroków miasta. Do centrum Poznania, z jego teatrami, kinami czy salami koncertowymi jest stąd 15 minut,  do urokliwych knajpek na Jeżycach jeszcze bliżej.

KILKA SŁÓW O INWESTORZE

Inwestorem jest spółka VOX Active, której właścicielem jest Piotr Voelkel, założyciel marki VOX, firmy z branży wyposażenia wnętrz, inicjator powstania centrum biznesowego Concordia Design, założyciel Uniwersytetu SWPS, School of Form, Collegium da Vinci, Szkoły Podstawowej i Liceum Da Vinci oraz twórca Fundacji Sztuki Współczesnej VOX Artis.
Dotychczasowe realizacje inwestora to m.in. biurowiec Bałtyk w Poznaniu (we współpracy z Garvest), rewitalizacja starej drukarni Concordia Design przy rondzie Kaponiera, siedziba Collegium da Vinci oraz Aula Artis przy ul. Kutrzeby.
W ramach grupy kapitałowej zbudowaliśmy i właśnie otwieramy Concordia Design Wrocław na Wyspie Słodowej we Wrocławiu oraz LAB 150 przy ulicy Bukowskiej w Poznaniu.
 
 
TERMIN REALIZACJI
 
Cała inwestycja jest podzielona na VI etapów
 
I etap – zakończenie budowy 31.03.2021
II etap – zakończenie budowy 31.05.2021
III etap – zakończenie budowy 31.07.2021
IV etap – zakończenie budowy 30.09.2021
V etap – zakończenie budowy 30.11.2021
VI etap – zakończenie budowy 31.12.2021
 

Zapraszamy także na stronę inwestycji www.willebukowska.pl oraz do osobistego kontaktu.
Chętnie się z Państwem spotkamy i osobiście przedstawimy  informacje dotyczące inwestycji. 

Udzielamy bezpłatnej pomocy w wyborze najkorzystniejszego kredytu hipotecznego – doprowadzamy klienta do umowy kredytowej. Oferujemy także korzystne warunki dotyczące kosztów transakcji notarialnej. W naszym biurze pracują doradcy kredytowi – wszystko załatwisz na miejscu. 

BEZPIECZNA TRANSAKCJA TYLKO Z LICENCJONOWANYM POŚREDNIKIEM.
 
Anna Kniola
Pośrednik w obrocie nieruchomościami oraz doradca kredytowy
Licencja zawodowa nr 18863
Tel: 530 994 143
Tel: 885 885 080

a.kniola@poznan-nieruchomosci.com
anna.kniola@willebukowska.pl
www.poznan-nieruchomosci.com
 
Właścicielem ogłoszenia wraz z jej elementami jest Poznań Nieruchomości Anna Knioła. Wszelkie prawa zastrzeżone, kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Informacje zawarte na stronie internetowej nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego a dane na niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie

Oferty z tej samej kategorii