141/11074/ODS

Polska, Wielkopolskie, Poznań

1359798
5 Pokoje
92.3 m2

Szczegóły

Cena
1359798 zł
Ilość pięter
2
Lokalizacja
Wielkopolskie
Rok budowy
2024

Opis

Kontynuacja bestsellerowej inwestycji Wille Bukowska w nowej – odważnej odsłonie.

Przedstawiamy nową inwestycję na mapie Poznania – Młodnik Bukowska –  drugą już inwestycję mieszkaniową znanej i cenionej firmy VOX Active. Flagowe realizacje Grupy VOX to m. in. Marka Meble VOX, Collegium Da Vinci, Centrum Biznesowe Concordia, osiedle Wille Bukowska. 

Pierwszy etap osiedla Młodnik będzie gotowy już w I kwartale 2024 roku. 

W sercu Ławicy, w otoczeniu drzew i nieskrępowanej przyrody wkomponowano osadę mieszkalną, która zaoferuje swoim mieszkańcom idealną przestrzeń dla komfortowego i harmonijnego życia. Unikatowy projekt architektoniczny zakłada budowę 58 domów w zabudowie szeregowej, o różnorodnej elewacji. Metraże od 80m2 do 101m2.

Odważny projekt Projektantów z biura INSOMIA zachwyci najbardziej wymagających. Fronty budynków zaplanowano w trzech aranżacjach – tradycyjny tynk, blacha na rąbek lub odważna zielona elewacja stanowiąca ścianę roślin. Osiedle jest zorganizowane jako sprzyjająca kameralnemu i prywatnemu komfortu mieszkańców. 

Domy są dwukondygnacyjne, z układem 4 lub 5 pokoi. Każdy posiada dwa miejsca postojowe, ogród, taras a w bryle budynku poddasze. 

Każdy dom posiada otwartą strefę dzienną wraz z aneksem kuchennym i toaletą  na dolnym poziomie (w modelu 5 pokoi tutaj również dodatkowo jeden pokój), natomiast prywatna część na górnej kondygnacji to 3 sypialnie oraz łazienka. 

Standard wykończenia potwierdza wykonanie według najwyższych standardów. W całym domu położone ogrzewanie podłogowe. Domy wyposażone w pompę ciepła wraz z gotową instalcją fotowoltaiczną zasilającą domy w energię (4,68kWp na lokal).
Wysokiej jakości materiał konstrucyjny oraz stolarka okienna gwarantują energooszczędność budynku. 

 
W każdym domu zamontowano przesuwne okno tarasowe typu HS. Na parterze  zewnętrzne żaluzje fasadowe. Na piętrze istnieje możliwość założenia żaluzji. 
Zainstalowano okablowanie pod klimatyzację w standardzie budynku. 

Mieszkańcy osiedla wraz z domem cieszyć się będą urządzonym ogrodem wraz z domkiem gospodarczym, gotowymi nasadzeniami drzew, krzewów, traw oraz tarasem z drewna lub kompozytu (do wyboru). 

Części wspólne osiedla będą zaprojektowane zgodnie z koncepcją wysokiej estetyki i funkcjonalności. Tematem przewodnim będzie zieleń, życie w otoczeniu przyrody i nastrój relaksu. 

Przy każdym domu 2 miejsca postojowe przed budynkiem. 

Teren osiedla będzie zamknięty szlabanem. Drogi osiedla zostaną utwardzone dla wygody mieszkańców. 

Dojazd do osiedla możliwy zarówno od strony ulicy Bukowskiej, jak i Złotowskiej. 

W pobliżu znajduje się pełna infrastruktura obiektów niezbędnych do wygodnego życia:
– dobry dojazd samochodem do centrum bez korków (15 min), 
– w pobliżu przedszkole, szkoła podstawowa, żłobki,
– punkty handlowe
– punkty usługowe
– lotnisko i wyjazd w stronę autostrady A2. 

Zapraszamy na spotkanie w Biurze oraz prezentację na miejscu budowy. 

Biuro Sprzedaży
ul Jasielska 14e/8, Poznań

Anna Knioła t. +48 885 885 080,
Sonia Baczyńska t. +48 885 882 137

Właścicielem ogłoszenia wraz z jej elementami jest Poznań Nieruchomości i Finanse Anna Knioła SKA. Wszelkie prawa zastrzeżone, kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Informacje zawarte na stronie internetowej nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego a dane na niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie 

Oferty z tej samej kategorii