13/11074/OLS

Polska, Wielkopolskie, Poznań

225000
39.1 m2

Szczegóły

Status
Sprzedane
Typ nieruchomości
Mieszkania
Cena
225000 zł
Ilość pięter
2
Lokalizacja
Wielkopolskie

Opis

Doskonały lokal pod inwestycje lub działalność

W swojej ofercie mamy lokal użytkowy, który doskonale sprawdzi się jako mieszkanie pod najem lub jako biuro. Lokal ma powierzchnię 39,1 m2 i składa się z dwóch pokoi, aneksu kuchennego, przedsionka oraz łazienki z prysznicem. Lokal mieści się w budynku wielorodzinnym typu Willa miejska na poziomie -1 na poznańskich Podolanach. W lokalu wykonano ogrzewanie podłogowe. W lokalu są także kaloryfery. Ogrzewanie gazowe za pomocą pieca gazowego.

Jeśli chcesz wiedzieć dlaczego myśląc o zarabianiu na najmie warto kupić lokal użytkowy zadzwoń a my wszystko wyjaśnimy pod kątem prawnym. 

Zysk z najmu na cele mieszkalne – min.1400 zł plus opłaty

Lokal może być sprzedany także na podstawie faktury VAT.

Zapraszam na prezentacje!

Udzielamy bezpłatnej pomocy w wyborze najkorzystniejszego kredytu hipotecznego – doprowadzamy klienta do umowy kredytowej. Oferujemy także korzystne warunki dotyczące kosztów transakcji notarialnej.
BEZPIECZNA TRANSAKCJA TYLKO Z LICENCJONOWANYM POŚREDNIKIEM.
 
Anna Kniola
Pośrednik w obrocie nieruchomościami
Licencja zawodowa nr 18863
Tel: 530 994 143
a.kniola@poznan-nieruchomosci.com
www.poznan-nieruchomosci.com
 
Właścicielem ogłoszenia wraz z jej elementami jest Poznań Nieruchomości Anna Knioła. Wszelkie prawa zastrzeżone, kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Informacje zawarte na stronie internetowej nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego a dane na niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie
 

Oferty z tej samej kategorii