128/11074/OMS

Polska, Wielkopolskie, Owińska

259000
3 Pokoje
53.4 m2

Szczegóły

Status
Sprzedane
Typ nieruchomości
Mieszkania
Cena
259000 zł
Ilość pięter
2
Piętro
2
Lokalizacja
Wielkopolskie

Opis

W naszej ofercie przytulne 3 pokojowe mieszkanie z balkonem o metrażu 53,4 m2. Mieszkanie znajduje się na II piętrze 2 piętrowego bloku w podpoznańskich Owińskach.

Mieszkanie składa się ze słonecznego salonu z balkonem (16,5 m2), przestronnej sypialni ( 13 m2) oraz mniejszego pokoju ( 6 m2). Mieszkanie posiada także przestronną, jasną kuchnię z dużym oknem oraz miejscem na stół dla całej rodziny ( 9,35 m2 ). Do mieszkania wchodzi się do przestronnego przedpokoju, w którym znajduje się szafa na odzież wierzchnią oraz obuwie ( 4,50 m2).  Łazienka   ( 4,05 m2) posiada ogrzewanie podłogowe. Do mieszkania przynależy także piwnica ( ok.3m2). Za kilka miesięcy blok zostanie poddany rewitalizacji elewacji zewnętrznej.

Owińska to miejscowość położona zaledwie 8 km od granic Poznania. Miejscowość ta leży na trasie szlaku cysterskiego. To właśnie tutaj powstał pierwszy w Polsce i w Europie Park Orientacji Przestrzennej i Ogród Zabaw odwiedzamy licznie nie tylko przez okolicznych mieszkańców, ale przez mieszkańców Poznania i okolicznych miejscowości. Dawne żwirownie na wschód od Owińsk przekształcono w Akwen Tropicana stanowiące miejsce rekreacji i letniego wypoczynku. Także bliskie sąsiedztwo Puszczy Zielonki to niezaprzeczalny atut tego miejsca.

Nasza nieruchomość położona jest w samym centrum Owińsk. Zarówno do przedszkola, szkoły, sklepów, kościoła i innych niezbędnych do codziennego funkcjonowania miejsc jest przysłowiowy „rzut kamieniem”.
Serdecznie zapraszamy do osobistego odwiedzenia nieruchomości, bo być może to będzie Twoje wymarzone M.
 
  
Jeśli chcesz poznać szczegóły dotyczące warunków zabudowy lub porozmawiać o innych kwestiach dotyczących proponowanej działki zachęcam do kontaktu.

Udzielamy bezpłatnej pomocy w wyborze najkorzystniejszego kredytu hipotecznego – doprowadzamy klienta do umowy kredytowej. Oferujemy także korzystne warunki dotyczące kosztów transakcji notarialnej.

BEZPIECZNA TRANSAKCJA TYLKO Z LICENCJONOWANYM POŚREDNIKIEM.
 
Anna Kniola
Pośrednik w obrocie nieruchomościami
Licencja zawodowa nr 18863
Tel: 530 994 143
a.kniola@poznan-nieruchomosci.com
www.poznan-nieruchomosci.com
 
Właścicielem ogłoszenia wraz z jej elementami jest Poznań Nieruchomości Anna Knioła. Wszelkie prawa zastrzeżone, kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Informacje zawarte na stronie internetowej nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego a dane na niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie
 
 

Oferty z tej samej kategorii