124/11074/ODS

Polska, Wielkopolskie, Gniezno

620000
4 Pokoje
76 m2

Szczegóły

Cena
620000 zł
Ilość pięter
1
Lokalizacja
Wielkopolskie
Rok budowy
2022

Opis

Marzysz o domu nad jeziorem, gdzie odpoczniesz w weekendy, ale też  spędzisz wakacje z rodziną? Marzysz o miejscu, w którym  każdy z członków rodziny znajdzie dla siebie coś miłego?
Idealnie! Mamy dla Ciebie dom z linią brzegową nad Jeziorem Szydłowskim.

Podaruj sobie i swojej Rodzinie tą piękną nieruchomość.

Nieruchomość:
Dom w stanie surowym zamkniętym na dużej zagospodarowanej i ogrodzonej działce.

Parametry:
Wielkość działki: 2 519 mkw
Dojazd: drogą utwardzoną
Linia brzegowa: ok. 40 m
Wielkość domu: 76 mkw z możliwością adaptacji poddasza (30 mkw)
Wnętrze: tynki wapienno-cementowe
Rolety: antywłamaniowe,  sterowane elektrycznie w kolorze antracytowym
Zainstalowane: alarm oraz monitoring
Materiał konstrukcyjny: cegła ceramiczna
Strop: Teriva
Dach: dwuspadowy
Okna: plastikowe
Działka: boisko do siatkówki, oświetlenie, palenisko
Prąd: rozprowadzony w domu oraz na działce (zainstalowane gniazdka pod grzejniki elektryczne, włączniki)
Woda: wodociąg w  domu plus studnia głębinowa- rozprowadzona na działce
Teren: ogrodzony

Lokalizacja i otoczenie:
Działka jest usytuowana w pierwszej linii brzegowej Jeziora Szydłowskiego. W okolicy znajduje się niewiele budynków co sprawia, że o niemal całe jezioro mamy na wyłączność. Poczuj spokój i sielankowy klimat, którego nie zakłóca niepożądane oko sąsiada – w bezpośrednim sąsiedztwie mamy tylko dwa domy. Sąsiedztwo stanowią zielone pola i niekończąca się natura. Obecność dzikiej zwierzyny podchodzącej pod ogrodzenie stało się miłym elementem codzienności Właścicieli.  Do tego możliwość wędkowania tuż przy własnym domu. Jezioro posiada urozmaiconą i krętą linię brzegową.

Prawdziwym atutem jest niewątpliwie bliskość Gniezna. Tereny Gniezna na wyciągniecie ręki a to dodatkowy atrybut tej lokalizacji. Znajdziesz tutaj wiele atrakcji turystycznych – Muzeum Początków Państwa Polskiego, w którym cofniemy się do prapoczątków naszego państwa i prześledzimy jego dzieje we wczesnym średniowieczu. Ciekawostkę stanowi, fakt że to jedno z nielicznych muzeów, do którego można zabrać ze sobą psy lub inne zwierzęta domowe.
To jeszcze nie koniec w pobliżu znajdziemy, także atrakcje turystyczne takie jak- piękne Jezioro Jelonek zwane Jeziorem Wenecja, miejsce idealne do wędkowania, ale także do odpoczynku. Jezioro otoczone jest asfaltowymi ścieżkami, które turyści, jak i mieszkańcy wykorzystują na rekreacyjne spacery. W jeziorze nie można pływać, niemniej jednak jego otoczenie pełni funkcję wypoczynkową, jak i estetyczną i jest cennym punktem na mapie miasta.
Atrakcje można wymieniać bez końca –  Muzeum Archidiecezji Gnieźnieńskiej, Dolina Pojednania, Wielkopolski Park Etnograficzny czy Muzeum Pierwszych Piastów.
Najmłodszych ucieszy wycieczka do Parku Rozrywki Zaurolandia – pozycja obowiązkowa rodzinnych wypadów weekendowych. 

Co ważne, nieruchomość jest bardzo dobrze skomunikowana, zaledwie kilkanaście minut dzieli nas od drogi S5.

Nieruchomości to jedna z lepszych obecnie form ochrony kapitału – jeśli poszukujesz bezpiecznej lokaty pieniędzy, a jednocześnie chciałbyś czerpać korzyści z pobytu w pięknej okolicy, na łonie natury, gdzie czas płynie wolniej i gdzie odpoczniesz z rodziną?

Zapraszam na prezentację oraz do kontaktu. Chętnie udzielę więcej informacji telefonicznych.
Agenci – oferta do pobrania w MLS.

Może obowiązywać prowizja przy  zakupie wyżej opisanej nieruchomości. Zapytaj o szczegóły agenta. Jeśli potrzebujesz informacji dotyczących procedur kredytowych, nasze ekspertki z POZNAŃ-FINANSE dobiorą BEZPŁATNIE najodpowiedniejszą i najbardziej korzystną ofertę bankową, oraz BEZ ŻADNYCH OPŁAT pomogą przebrnąć przez cały proces.

BEZPIECZNA TRANSAKCJA TYLKO Z LICENCJONOWANYM POŚREDNIKIEM

Marta Górecka
Pośrednik w obrocie nieruchomościami
Licencja pośrednika 27950
Tel: 797 750 813
m.gorecka@poznan-nieruchomosci.com
www.poznan-nieruchomosci.com

Właścicielem ogłoszenia wraz z jej elementami jest Poznań Nieruchomości i Finanse Anna Knioła. Wszelkie prawa zastrzeżone, kopiowanie, rozpowszechnianie oraz
korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach
pokrewnych. Informacje zawarte na stronie internetowej nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego a dane na niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie.

Agent

Oferty z tej samej kategorii