107/11074/OMS

Polska, Wielkopolskie, Poznań

185054
1 Pokoje
22.46 m2

Szczegóły

Status
Sprzedane
Typ nieruchomości
Mieszkania
Cena
185054 zł
Ilość pięter
4
Lokalizacja
Wielkopolskie
Rok budowy
2018

Opis

Zamieszkaj w samym centrum Poznania w XIX wiecznej neorenesansowej kamienicy.

Oferujemy lokale mieszkalne od 20 do 45 m2. Zapraszamy na stronę inwestcyji
 

                                            www.bukowska21.pl        

               

Bukowska 21 to inwestycja unikalna. Mieszkania w centrum Poznania, w samym jego sercu – przy jednej z głównych ulic miasta, mają w sobie wszystko to, czego współczesne budownictwo zapewnić nie może: klimat i duszę. Wizytówką kamienicy jest jej niepowtarzalna elewacja frontowa, której przywracamy dawną świetność z dbałością o każdy detal, używając do tego najwyższej jakości materiałów. Jej zwieńczeniem jest nowa stolarka okienna oraz drzwiowa, wykonana z wysokiej jakości drewna, oryginalne, odrestaurowane balkony oraz panoramiczne witryny w lokalach usługowo – handlowych. Prace nadzorowane są przez Konserwatora Zabytków.

Oferujemy mieszkania od 20 do 45 m2 ( w tym 6 luksusowych mieszkań dwupoziomowych ). Mieszkania zostaną oddane właścicielom w stanie deweloperskim.
Rekomendujemy Państwu współpracę z naszym architektem wnętrz oraz skorzystanie z oferty wykończenia nieruchomości przez profesjonalną firmę budowlaną.

Budynek będzie posiadał:

Nowe fundamenty
Nową izolację pionową i poziomą
Nowy dach
Nową stolarkę okienną i drzwiową
Nowe tynki i posadzki
Nową instalacje elektryczną
Nową instalacje wodno-kanalizacyjną
Centralne ogrzewanie zasilane cieplikiem miejskim
Światłowód
Windę
Telewizję kablową
Schody żelbetowe

Stropy budynku będą dostosowane do obowiązujących norm obciążeniowych i akustycznych. Od strony dziedzińca, we wszystkich mieszkaniach, zostaną wykonane komfortowe tarasy oraz zamontowane panoramiczne okna. Budynek będzie posiadał nowy dach, zostanie też ocieplony. Części wspólne to koncepcja wpisująca się w nowoczesne, wielkomiejskie trendy w architekturze, połączona z elementami klasycznymi, takimi jak odrestaurowany strop kolebkowy w sieni budynku, którego unikatowy charakter będzie dopełniać szlifowana kostka granitowa. Całość uzupełnią autorskie zdjęcia wielkoformatowe, zawieszone w częściach wspólnych kamienicy.

Mieszkanie jest sprzedawane jako lokal użytkowy a podana w ogłoszeniu cena jest ceną netto do której należy doliczyć 23% vat.

Termin realizacji – grudzień 2018 rok.

Zapraszam na prezentacje!

Udzielamy bezpłatnej pomocy w wyborze najkorzystniejszego kredytu hipotecznego – doprowadzamy klienta do umowy kredytowej. Oferujemy także korzystne warunki dotyczące kosztów transakcji notarialnej.
BEZPIECZNA TRANSAKCJA TYLKO Z LICENCJONOWANYM POŚREDNIKIEM.
 
Anna Knioła
Pośrednik w obrocie nieruchomościami
Licencja zawodowa nr 18863
Tel: 530 994 143

a.kniola@poznan-nieruchomosci.com
www.poznan-nieruchomosci.com
 
Informacje zawarte na stronie internetowej nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego a dane na niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie.

Oferty z tej samej kategorii