104/11074/OMS

Polska, Wielkopolskie, Murowana Goślina

229999
3 Pokoje
42.96 m2

Szczegóły

Status
Sprzedane
Typ nieruchomości
Mieszkania
Cena
229999 zł
Ilość pięter
2
Piętro
1
Lokalizacja
Wielkopolskie
Rok budowy
2018

Opis

W ramach inwestycji Nowa Murowana, przy ulicy Rogozińskiej 38 w Murowanej Goślinie powstanie łącznie 5 kameralnych budynków wielorodzinnych. W ramach I etapu przedsięwzięcia, w trzykondygnacyjnym budynku znalazło się 14 mieszkań.Kolejny etapy zostaną zrealizowane:
II etap – wrzesień 2019 roku
III etap – grudzień 2019 roku
IV etap – czerwiec 2020 rok
V etap – czerwiec 2020 rok
 
Do mieszkań na parterze będą przynależeć ogrody, a na piętrze – przestronne balkony. Mieszkania będą oddawane w standardzie deweloperskim, znajdą się w nich: kaloryfery, kontakty, włączniki, domofon, a także piec kondensacyjny dwufunkcyjny, pozwalający na samodzielną regulację ogrzewania bez ograniczeń, o dowolnej porze roku. Do każdego mieszkania dostępne będą komórki lokatorskie, stanowiące nowoczesną formę zastąpienia piwnicy.
 
Inwestor, Łowiccy Grupa Deweloperska, zadba również o części wspólne nowego osiedla, jak drogi wewnętrzne, tereny zielone, czy oświetlenie. Klienci będą mogli zakupić miejsca postojowe w granicach osiedla, w promocyjnej cenie. Ponadto, w pobliżu osiedla znajdują się ogólnodostępne miejsca parkingowe, dzięki czemu nie zabraknie przestrzeni.
 
Każde mieszkanie posiada komórkę lokatorską – GRATIS!
 

Najważniejsze zalety inwestycji:
– doskonała komunikacja z centrum miasta (kilka minut drogi), wygodny dojazd do Poznania (bliska odległość do przystanku szynobusu),
– pełne zaplecze handlowo-usługowe dla Mieszkańców oraz bogata lista placówek edukacyjnych
– komfort i bezpieczeństwo – osiedle o charakterze kameralnym, dostępność miejsc parkingowych na osiedlu i w jego sąsiedztwie
– nowoczesna architektura – nieregularny układ okien wyróżnia budynek spośród innych
– jasne mieszkania – duże okna sprawiają, że do mieszkania dociera mnóstwo światła
– relaks – sąsiedztwo terenów zielonych, w tym Parku Krajobrazowego Puszcza Zielonka, o łącznej powierzchni blisko 10 000 ha. Na terenie Murowanej Gośliny i w okolicach wyznaczono szlaki piesze i rowerowe, które liczą ponad 500 km.
– kompleksowe doradztwo naszych pracowników – inwestor gwarantuje współpracę ze sprawdzonymi i rzetelnymi ekspertami finansowymi
 
Podstawowe dane o inwestycji
Metraż: 47,56 – 64,77 m kw.
Liczba pokoi: 2-3
Dostępne piętra: parter – 2
Termin przeniesienia własności, mieszkania w ramach I etapu: IV kwartał 2018
Powierzchnie dodatkowe: taras, ogródek, balkon
Dostępna/całkowita liczba ofert: 4/14
 
Opis lokalizacji/ okolicy
Inwestycja Nowa Murowana znajduje się przy ulicy Kolejowej 38 w Murowanej Goślinie. W otoczeniu inwestycji znajduje się pełne zaplecze handlowo-usługowe, jak sklepy, przychodnie, gabinety lekarskie, czy nawet miejsca pracy. W Murowanej Goślinie znajduje się 12 żłobków, przedszkoli oraz punktów przedszkolnych, 5 szkół podstawowych i 2 gimnazja, a także Zespół Szkół, w którego skład wchodzą technikum i szkoła zawodowa.
 
Krajobraz znajdujący się na terenie Murowanej Gośliny urozmaicają liczne szlaki piesze i rowerowe. Położony tuż obok Park Krajobrazowy Puszcza Zielonka to blisko 10 000 ha terenów zielonych. Niedaleko znajduje się Rezerwat Śnieżycy Górskiej „Śnieżycowy Jar”.
 
Murowana Goślina nastawiona jest również na inwestycje i rozwój gminy. Gmina posiada dobrze rozwiniętą sieć komunikacyjną autobusową oraz kolejową. Dojazd do Poznania nowoczesnym szynobusem zajmuje niecałe 30 minut.
 
Udzielamy bezpłatnej pomocy w wyborze najkorzystniejszego kredytu hipotecznego – doprowadzamy klienta do umowy kredytowej. Oferujemy także korzystne warunki dotyczące kosztów transakcji notarialnej.

BEZPIECZNA TRANSAKCJA TYLKO Z LICENCJONOWANYM POŚREDNIKIEM.
 
Anna Kniola
Pośrednik w obrocie nieruchomościami
Licencja zawodowa nr 18863
Tel: 530 994 143
a.kniola@poznan-nieruchomosci.com
www.poznan-nieruchomosci.com
 
Informacje zawarte na stronie internetowej nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego a dane na niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie.
 
 
 
 

Oferty z tej samej kategorii